Wydarzenia Cieszyn

Goleszów: Złoci i diamentowani jubilaci

Fot. UG Goleszów

Trzydzieści par z gminy Goleszów świętowało jubileusz 50-cio i 60-lecia pożycia małżeńskiego. Z uwagi na pandemię, niestety tradycyjna uroczystość w urzędzie gminy wraz z wręczaniem prezydenckich medali oraz upominkami była niemożliwa. Władze gminy jednak nie zapomniały o złotych i diamentowych jubilatach.

Zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa pracownicy Urzędu Gminy przekazali prezydenckie medale, okolicznościowe legitymacje, a także upominki i dyplomy od wójt gminy Goleszów, Sylwii Cieślar.

W 2020 roku złote gody świętowali: Helena i Jerzy Pilchowie, Anna i Krzysztof Wiśniowscy z Bażanowic, Irena i Marian Josiek, Leonia i Jerzy Pilchowie, Józefa i Edward Przybyłowie, Anna i Władysław Sadlokowie, Teresa i Władysław Witosowie z Dzięgielowa, Teresa i Jan Bałoniowie, Helena i Erwin Chmielowie, Irena i Rudolf Cieślarowie, Anna i Edward Foberowie, Łucja i Paweł Gałuszka, Urszula i Jan Musialikowie, Paulina i Rudolf Pelarowie, Aniela i Kazimierz Sabelowie, Barbara i Ludwik Tworkowscy, Helena i Janusz Wachowscy z Goleszowa, Anna i Jan Raszkowie z Kozakowic Dolnych, Maria i Paweł Cieślarowie z Lesznej Górnej, Anna i Józef Bohuccy, Stanisława i Tadeusz Cieluskowie z Puńcowa.

Diamentową rocznicę obchodzili: Irena i Alojzy Biłko z Lesznej Górnej, Jadwiga i Eugeniusz Burdowie z Puńcowa, Anna i Józef Chmielowie, Anna i Janusz Gabrysiowie, Stefania i Edward Michalikowie, Maria i Paweł Stanieczek z Goleszowa, Anna i Jan Gluzowie z Cisownicy, Bronisława i Antoni Szostkowie z Bażanowic oraz Maria i Mieczysław Żaczkowie z Dzięgielowa.

Energylandia - praca 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments