Górale dostali lanie w Olsztynie

Podbeskidzie nadal bez zwycięstwa w aktualnych rozgrywkach I ligi. W trzeciej kolejce dostało lanie od Stomilu Olsztyn!

Do przerwy było sporo walki i utrzymywał się bezbramkowy remis, ale po zmianie stron Górale już nie istnieli… Rywal robił co chciał pod bielską bramką. W 69. minucie prowadził 3:0.

Na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu TSP zdołało zdobyć jedynie honorowe trafienie.

Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (Głowacki 51′, Karankiewicz 65′, Siemaszko 69′ – Tomczyk 85′).

Stomil: M. Leszczyński – Ziemann, Lech (87. Zahorski), Siemaszko (74. Abbott), Głowacki – Sołowiej, Bucholc, Baranowski, Tanczyk, Karankiewicz (79. Mikołajewski) – Biedrzycki.

Podbeskidzie: R. Leszczyński – Sierczyński, Wiktorski, Magiera, Moskwik – Pindera (64. Kostorz), Rakowski, Podgórski, Sierpina – Iliev (56. Matuszczyk) – Sabała (54. Tomczyk).