Górale polegli ze Stalą Mielec

Podbeskidzie poległo w ostatnim tegorocznym meczu przed własną publicznością.

Lepsza okazała się Stal Mielec, która szalę zwycięstwa przechyliła na swoją stronę w 89. minucie spotkania… – Mieliśmy w pierwszej połowie dwie sytuacje, po których powinna paść bramka. Straciliśmy gola po kuriozalnym stałym fragmencie gry i bramka na 0:2 podcięła nam skrzydła. Uważam, że reakcja drużyny była dobra. W drugiej połowie zagraliśmy o pełną pulę, sytuacje na 3:2, miało przecież dwóch zawodników, którzy mieli praktycznie pustą bramkę. Trzecią bramkę straciliśmy z kontry, która zamknęła dzisiejszy mecz – tłumaczy Adam Nocoń, trener TSP.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec 2:3 (0:2)
Bramki: 54′ Tomczyk, 84′ Sabala – 39′ Oleksy (sam.), 44′, 89′ Cholewiak.

Podbeskidzie: Leszczyński – Jaroch, Malec, Wiktorski, Oleksy (46′ Moskwik) – Hanzel – Kozak (85′ Podgórski), Rakowski, Iliev (46′ Tomczyk), Sierpina – Sabala.

Autorem fotoreportażu jest Artur Jarczok.