Bielsko-Biała Sport

Górale znokautowali Wigry

Fot. TS Podbeskidzie

Górale zagrali znakomite spotkanie i znokautowali w Suwałkach Wigry 5:0.

Dwie bramki zdobył Przemysław Płacheta, dwie Valerijs Sabala, a ostatnią dołożył Miłosz Kozak! – Spodziewaliśmy się trudnego meczu, i choć wynik może wskazywać, że był on łatwy, to twierdzę, że tak nie było. Zespół Wigier był w każdym momencie groźny. Nasz plan, który przygotowaliśmy na to spotkanie zrealizowaliśmy bardzo dobrze. Cieszę się, że wygraliśmy przekonująco z bardzo dobrym zespołem – komentuje Krzysztof Brede, trener Górali.

Wigry Suwałki – TS Podbeskidzie 0:5 (0:2)

Podbeskidzie: Wojciech Fabisiak – Filip Modelski, Kamil Wiktorski, Mavroudis Bougaidis, Paweł Oleksy – Przemysław Płacheta (75. Kacper Kostorz), Guga Palavandishvili, Adrian Rakowski (72. Michał Rzuchowski), Łukasz Sierpina – Roberto Gandara – Valerijs Sabala(77. Miłosz Kozak)

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bks
bks
5 lat temu

Cieszymy się z wygranej. Gratuluję chłopakom wyniku – tak trzymać!!!!!! Wyjazdówki wygrywamy a tu w Bielsku ciąży fatum poświęconego stadionu przez biskupa, może gdyby diabeł ogonem zawinął??????? Może i wyniki byłyby lepsze? Chłopaki tak trzymać……..

1910 TSK
1910 TSK
5 lat temu

Brawo brawo brawo już ostatni mecz z N.S. zwiastował poprawe.Teraz z Rakowem tylko to podtrzymać i aby KIBICE DOPISALI wszyscy nna mecz.Amen.