Wydarzenia Bielsko-Biała

Gościnnie u GE Power Controls

Firma GE Power Controls sp. z o.o. gościła dzisiaj członków oraz sympatyków Bielskiej Izby Gospodarczej. Było to kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorcy, w którym zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić zakład, o którym mówi się: „To inteligentna fabryka na miarę XXI wieku”.

– Jednym z celów Izby jest to, by pokazywać innowacyjność i nowoczesność. To czym w Bielsku-Białej możemy się szczycić – przybyłych gości przywitał Janusz Targosz, prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej.

– Serce mi rośnie, że kontynuator mojej fabryki tak wspaniale funkcjonuje. Że kilka produktów, które skonstruowaliśmy jeszcze w Apenie nadal w amerykańskiej firmie się produkuje – mówił Jacek Krywult, prezydent Bielska-Białej.

– Dziękuję, że nasza inicjatywa spotkała się z aż takim odzewem, że aż tylu gości nas odwiedziło. Cieszymy się, że mamy co pokazać. Innowacyjność to filar umożliwiający ciągły postęp – do zwiedzania nowoczesnej fabryki zaprosił wszystkich gospodarz obiektu Grzegorz Konior, dyrektor GE Power Controls.

Fabryka specjalizuje się w produkcji nowoczesnej elektrycznej aparatury zabezpieczającej. Wyroby GE Power Controls znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle wydobywczym, chemicznym i maszynowym oraz związanym z wytwarzaniem energii elektrycznej. Zakład dzięki własnemu centrum techniki i rozwoju, nie tylko jest dystrybutorem urządzeń zabezpieczających, ale także ich projektantem i producentem.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments