Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Grafik pracy online

Grafiki pracy online stały się bardzo popularne w dobie powszechnego dostępu do Internetu oraz nowoczesnych technologii, które w dużym stopniu ułatwiają skuteczną organizację. Samoprzylepne notatniki i planery odchodzą do lamusa, kiedy mamy do wyboru w pełni intuicyjne, nowoczesne narzędzia, które tworzą harmonogram pracy w sposób automatyczny. Po co skupiać się na żmudnym planowaniu, kiedy można przygotować proste grafiki w programie dostępnym online? Warto poznać potencjał takich programów, aby planowanie i kontrolowanie pracowniczych obowiązków przychodziło z łatwością.

Czym kierować się przy wyborze programu do tworzenia grafików?

Dobry program do robienia grafików pracy to taki, który wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom nowoczesnej firmy. Musi być nie tylko prosty w obsłudze i stosunkowo tani, ale oferować wszystkie niezbędne opcje, ułatwiające skuteczną organizację. Na rynku istnieje wiele aplikacji tego typu, które zostały stworzone bez uwzględnienia wymagań współczesnej kadry zarządzającej. Kierownik każdej firmy chciałby kontrolować wszystkie ważne aspekty w sposób automatyczny, aby móc skupić się na ważniejszych sprawach, niż samodzielne układanie tabelek lub kolorowanie pól.

Grafikionline.pl – nowa alternatywa?

Dobrym rozwiązaniem, które pozostawia w tyle niesprawdzone programy do układania grafików pracy, jest aplikacja Grafikionline.pl. Wersja demo programu jest zupełnie darmowa, dlatego użytkownik może wypróbować najważniejsze funkcjonalności, przed wdrożeniem programu w swojej firmie. A warto wspomnieć, że program imponuje mnogością opcji i prostotą, którą użytkownik ceni sobie najbardziej. Dużym atutem jest fakt, że program do tworzenia grafików pracy Grafikionline.pl działa w przeglądarce, bez konieczności pobierania plików na własne komputery. Dzięki temu każdy pracownik, który ma podłączenie do Internetu, może mieć wgląd we wszystkie najważniejsze dane. Producent stworzył także wersję na urządzenia mobilne, co jest odpowiedzią na szybko zmieniające się prawa rynku w kwestii nowinek technologicznych. Takie możliwości programu Grafikionline.pl zachęcają klientów, aby zarzucić nieskuteczne metody planowania i przetestować całkiem nową aplikację, która szybko przyczyni się do wzrostu wyników sprzedażowych przedsiębiorstwa.

Prostota, funkcjonalność i innowacyjność

Program do grafików pracy, który Państwu przybliżamy, łączy w sobie trzy przymioty, są to niezwykła łatwość obsługi, praktyczność oraz nowoczesne rozwiązania. Kładąc nacisk na takie zalety, producent był w stanie stworzyć produkt, który tak naprawdę sprawdzi się w każdej firmie. Aplikacja umożliwia tworzenie grafików stanowisk, urlopowych i pracowniczych, a także harmonogramów dziennych, tygodniowych i miesięcznych. Wygodna tablica do szybkiej wymiany informacji umożliwi nieskrępowany kontakt między pracownikami, ale także na linii prezes-pracownik. Użytkownik ma także możliwość dowolnej personalizacji swoich grafików. Można na przykład zmieniać wielkość i rodzaj czcionki oraz kolory pól, wedle uznania i potrzeby.

Dbałość o prawa pracowników

Grafikionline.pl pozwoli grupie zarządzającej na ułatwione kontrolowanie godzin pracy, nadgodzin, urlopów i zwolnień, ale bez ryzyka naruszenia dobra pracowniczego. Inteligentną funkcją aplikacji jest ostrzeganie przed wszelkimi naruszeniami przepisów prawa. Program do tworzenia grafików pracy daje znak w przypadku naruszenia odpoczynku dobowego i tygodniowego, informuje także o wystąpieniu nadgodzin. Wbudowany rejestrator czasu oraz swobodny dostęp do szczegółowych statystyk i raportów daje natomiast możliwość czuwania nad aktywnościami firmy i w razie potrzeby, umożliwia poprawianie wyników.

Wszystkie dane można dodatkowo zaimportować do pliku w formacie Excel lub Html. Aplikacja daje także możliwość wydruku już przygotowanych harmonogramów i grafików pracy. Warto także skorzystać z takich nowoczesnych funkcjonalności jak powiadomienia SMS lub e-mail.

Program grafików pracy Grafikionline.pl to całkiem nowa alternatywa dla niesprawdzonych aplikacji działających w przeglądarkach. Nasze zestawienie przybliży Państwu część opcji, dostępnych w programie, jednak o jego potencjale, zdecydowanie warto przekonać się samodzielnie.

google_news