Kultura i rozrywka Sucha Beskidzka

Halina Mlynkova, Kabaret Paranienormalni i Mateusz Mijal. W weekend Święto Zabawki Ludowej w Stryszawie! – WIDEO

Fot. GOK Stryszawa

Po pandemicznej przerwie do Stryszawy powraca plenerowa impreza Święto Zabawki Ludowej!

Główne atrakcje 25. edycji tego wydarzenia będą miały miejsce na terenie Centrum Sportu i Rekreacji przy Szkole Podstawowej nr 2 w Stryszawie. Oficjalne otwarcie imprezy planowane jest o 14.00 w sobotę (4 czerwca). Szczegóły imprezy znaleźć można na plakacie.

Warto podkreślić, że tego dnia muzyczną gwiazdą będzie Halina Mlynkova z zespołem, była wokalistka grupy Brathanki. Po jej występie uczestnicy będą mogli tańczyć aż do 2.00 w nocy przy muzyce zespołu Klezmer Band.

W niedzielę (5 czerwca) zabawa rozpocznie się również o 14.00. Tym razem gwiazdami będą o 16.30 Kabaret Paranienormalni z jednym w swoim rodzaju Igorem Kwiatowskim (skecz „Mariolka”) oraz o 20.30 Mateusz Mijal (znany między innymi z przeboju „Winny). Oczywiście nie zabraknie wielu innych atrakcji, w tym dla dzieci z dmuchańcami i przejażdżkami specjalną kolejką turystyczną, a także licznych stoisk z przysmakami i sztuką ludową.

Organizatorami są Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie, Gmina Stryszawa i Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej. Patronat honorowy nad imprezą sprawują wójt gminy Stryszawa Rafał Lasek i marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski.

Filmowe zaproszenie na 25. Święto Zabawki Ludowej do Stryszawy

Fot. GOK Stryszawa

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
5 miesięcy temu

“Kabaret Paranienormalni z jednym w swoim rodzaju Igorem Kwiatowskim (skecz „Mariolka”)”

Z Igorem Kwiatkowskim? Przecież on odszedł z tego kabaretu kilku lat temu.