Wydarzenia Sucha Beskidzka

Helikopterowa wycinka

Fot. printscreen z filmu Mariana Piasecznego

Ogromne poruszenie zapanowało dziś wśród mieszkańców gminy Maków. Nad ich domami lata śmigłowiec z przypiętą pod nim ogromną… piłą.

Jak udało nam się dowiedzieć obecność tak niecodziennego helikoptera ma związek z pracami prowadzonymi przez jednego z dystrybutorów energii. Polegają one na przycinaniu drzew, by ich gałęzie nie wrastały w kable.

Autor: Spółka Gamuza

Autor: Marian Piaseczny

google_news
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon
Szymon
5 lat temu

Aktualnie stacjonuje w Mucharzu i lata w okolicach Wadowic

Ewa
Ewa
5 lat temu

Nad Mazańcowicami tydzień temu leciał kilka razy obcinał koło lini w lasach Czechowickimi.

Marek
Marek
5 lat temu

A mi to lata.

Mirek
Mirek
5 lat temu

Śmigłowiec startuje że stacji Orlen w Białce. Jest tam jeszcze jutro czyli w środę. Polecam obejrzenie kunszt pilota. Starty już od 9-10 rano.

staszek
staszek
5 lat temu

Jakość filmów jest “świetna” brawo !!!

Paweł
Paweł
5 lat temu

Wciąż słyszymy o tym,że brak paliwa do helikopterów uniemożlwia często transport poszkodowanych w wypadkach,ale na przycinanie gałęzi środki są…Oczywiście ma je dytrybutor coraz droższej energii. Czy to nie ten,co jakiemus wice płaci 50 tysiaków miesięcznie ?

Zoltan
Zoltan
5 lat temu
Reply to  Paweł

Walnij się w łeb

gosc
gosc
5 lat temu
Reply to  Zoltan

sam sie walnij paweł ma racje cały czas słyszymy że brak środ na leczenie że zamykają kolejne szpitale ale najważniejsze że ktoś postanowił pokazać jaki to fajny sprzęt maja i helikopter drzewa obcina chociaż można by to bęcznie zrobić i dużo taniej a swoją drogąto szacun dla pilota za umiejętności