Bielsko-Biała Sport

Herosy “Kroniki” rozdane!

Chociaż sportowy plebiscyt „Kroniki Beskidzkiej” na najlepszego sportowca, trenera i drużynę roku 2016 rozstrzygnęliśmy na początku stycznia, czekaliśmy aż do minionego weekendu z wręczeniem naszych „Herosów”. 

„Herosa Kroniki” w kategorii Sportowiec Roku 2016 zgarnęła Justyna Kaczkowska. Jaworzanka w minionym roku była srebrną medalistką Mistrzostw Europy w wyścigu drużynowym i indywidualnym w kolarstwie torowym. Znalazła się także w kadrze Polski podczas Olimpiady w Rio de Janeiro. I to właśnie na nią czekaliśmy. Chcieliśmy osobiście pogratulować sukcesów, wręczyć tradycyjną statuetkę i życzyć kolejnych niezapomnianych chwil na sportowych arenach. W rodzinnych stronach udało się ją złapać właśnie dziś, kiedy wróciła z zagranicznych sportowych wojaży.

Ceremonia wręczenia statuetek nie bez przyczyny odbyła się w hali przy Startowej w Bielsku-Białej. „Herosy Kroniki” w pozostałych dwóch kategoriach (trener i drużyna roku) trafiły właśnie do klubu z Cygańskiego Lasu. Najlepszym szkoleniowcem – tak jak i rok temu – został Andrzej Szłapa, a zespołem futsalowy Rekord. Statuetkę w imieniu „biało-zielonych” odebrał kapitan Jan Janovsky.

Gratulacje trójce bohaterów naszego plebiscytu złożyli Mirosław Galczak, prezes „Wydawnictwa Prasa Beskidzka” i Piotr Wysocki, redaktor naczelny „Kroniki Beskidzkiej”.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments