Wydarzenia Bielsko-Biała Żywiec

Idealna okolica na dom

Osiedle “Na Uboczu”.

Zamieszkaj tam, gdzie komfort i wygoda łączą się z pięknem przyrody!

Mieszkańcy Bielska-Białej i Żywca stawiają wysokie wymagania, gdy chodzi o wybór własnego domu. Z myślą o wymagających klientach powstaje osiedle “Na Uboczu”, gdzie nowoczesność i wygoda łączą się z ciszą i pięknem przyrody. Tutaj znajdziesz wymarzony dom!

Idealna okolica na dom

Elegancka zabudowa, dobry dojazd do Bielska-Białej i Żywca, urokliwe położenie i wielkomiejski klimat nowoczesnego osiedla – to wszystko oferuje osiedle “Na Uboczu” – kameralny zespół domów jednorodzinnych na łagodnym zboczu w Łodygowicach. Osiedle jest położone 16 kilometrów od Żywca, pomiędzy obwodnicą Bielska-Białej i (daleko w dole) linią kolejową ze Zwardonia na północ kraju, w malowniczej okolicy z widokiem na południowe stoki Beskidu Żywieckiego, Łodygowic Górnych i doliny Soły.

Osiedle “Na Uboczu” to bezpieczeństwo, kameralność i wygoda

Osoby ceniące kameralność, bezpieczeństwo i aranżację przestrzeni dopasowaną do potrzeb indywidualnego klienta znajdą je “Na Uboczu”. Osiedle jest ogrodzone, a wjazd na jego teren możliwy jest wyłącznie główną bramą z drogi gminnej. Mieszkańcy osiedla “Na Uboczu” będą mieli zagwarantowane poczucie bezpieczeństwa również dzięki stałemu nadzorowi kamer monitoringu i oświetleniu, które prowadzi od bramy wjazdowej przez całą długość drogi wspólnej. Oświetlenie elewacyjne i ogrodowe poszczególnych posesji jest pozostawione właścicielom.

Wybierz swój dom z marzeń!

Osiedlowa zabudowa składa się z dziewięciu budynków jednorodzinnych na różnych poziomach. Rozmieszczone są one w taki sposób, by zachować maksymalną prywatność dla poszczególnych działek bez dodatkowych ogrodzeń oraz otwarty widok na okolicę.

Najwyżej położona jest brama wjazdowa i południowa część obszaru zabudowy. Z tego miejsca można ogarnąć wzrokiem cały teren osiedla i jego malownicze położenie. Dalej droga osiedlowa prowadzi wzdłuż wschodniej (prawej) granicy terenu i oferuje wygodny dostęp do pierwszych trzech działek po zachodniej (lewej) stronie drogi. Potem teren osiedla rozszerza się, co pozwala na rozmieszczenie kolejnych czterech domów po obu stronach drogi. Na końcu znajduje się tzw. cul-de-sac – nawrotka, która daje dostęp do dwóch ostatnich, najniżej położonych domów.

Osiedle “Na Uboczu” to dziewięć budynków jednorodzinnych w dwóch typach, z których pięć jest wolnostojących, a pozostałe cztery połączono w dwa budynki bliźniacze. Każdy z domów posiada: balkony, przestronne tarasy, garaże i własną zieloną przestrzeń do indywidualnego zagospodarowania.

Rozkład każdego z domów odpowiada współczesnym potrzebom i gustom. Wszystkie domy posiadają przestronne kuchnie i salony, ustawne łazienki i oddzielne sypialnie.

Wszystkie budynki wchodzące w skład osiedla “Na Uboczu” są całoroczne. Wysoki standard inwestycji widoczny jest w zastosowaniu źródeł alternatywnych do zmniejszenia poboru energii z sieci.

Osiedle “Na Uboczu” wyróżnia się swoją doskonałością i innowacyjnością, dlatego uchodzi za jedną z najlepszych inwestycji w Bielsku i na Żywiecczyźnie. Lokalizację osiedla z pewnością docenią osoby, które cenią niewielką odległość dzielącą dom od miejsca pracy i ci, którym zależy na pięknych widokach za oknem i byciu bliżej natury.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.osiedlenauboczu.pl lub na naszym profilu Facebook.com/osiedlenauboczu.

google_news