Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Impreza z najstarszą didżejką w Polsce. DJ Wika porwie do tańca w BCK

Dyskoteka z DJ Wiką, która ma status gwiazdy i jest najstarszą didżejką w Polsce, a może i na świecie, nadto pokazy mody i tańca oraz ekskluzywne spotkanie z artystką. – Serdecznie zapraszam do wspólnej, radosnej zabawy przy rytmach nie tylko muzyki klubowej, ale też latino, disco dance, techno-retro i przy pięknych przebojach z różnych lat – zdradza charyzmatyczna didżejka, która przekonuje, że wiek to tylko liczba.

W niedzielę, 11 czerwca, o 16.00 w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się impreza pod hasłem „Fajf z DJ Wiką”.

84-letnia DJ Wika (Wirginia Szmyt), gwiazda warszawskich klubów i charyzmatyczna DJ-ka powtarza, że wiek jest jedynie stanem umysłu. – Z wiekiem coraz bardziej interesuje mnie życie! – mówi z uśmiechem.

Najstarsza didżejka w Polsce łamie stereotypy seniorów i od wielu lat rozkręca imprezy w całej Polsce. Jej działalność doczekała się nawet filmu dokumentalnego. Co więcej, prowadzi swój profil na Facebooku i stronę pt. „DJ Wika. Jest moc”.

– Zapraszamy do wspólnej zabawy z tą wyjątkową osobowością! W planie jest spotkanie z didżejką, która w fascynujący sposób opowiada o swojej recepcie na udane życie. Po spotkaniu zapraszamy na pokaz mody modelek ze Szkoły Tańca dla Seniorów BCK w kreacjach przygotowanych przez Hannę Piekarską – modelkę i stylistkę, ambasadorkę „Miss po 50.”, autorkę bloga „Modelki 50 Plus”. Na finał dyskoteka, na której grać będzie oczywiście DJ Wika! – wyliczają organizatorzy z Bielskiego Centrum Kultury.

– Zabawa to relaks, to odrzucenie naszych wspólnych trosk, a na parkiecie wszyscy mamy po 15 lat! – zachęca do przyjścia DJ Wika. I sama dziękuje za zaproszenie na tak piękne wydarzenie, tym bardziej, że doskonale wie, jak chętnie seniorzy korzystają z propozycji Bielskiego Centrum Kultury, uczestnicząc w rozlicznych zajęciach tanecznych, rekreacyjnych oraz koncertach czy spektaklach.

Bilety 80 zł (40 zł – ulgowe) do nabycia w BCK. W cenie gorący poczęstunek, kawa, herbata, woda.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments