Kultura i rozrywka Żywiec

Internetowe Radio Widok z Korbielowa ruszy pełną parą

Fot. Radio Widok

Po kilku miesięcznych testach jutro (21 listopada) o 20.00 pełną parą ruszy młodzieżowe i niekomercyjne internetowe Radio Widok nadające z Korbielowa!

Młodzi radiowcy poinformowali, że przez ostatnich kilka miesięcy trwało testowe nadawanie, gdzie przeważała muzyka, ale były również i audycje o ciekawych wydarzeniach oraz ludzkich pasjach. Były również lokalne wiadomości i zapowiedzi tego co można ciekawego przeczytać w “Kronice Beskidzkiej”.  Oprócz testów grupa młodych ludzi, przy wsparciu Fundacji Dobry Widok i Dominikanów z Korbielowa, tworzyła profesjonalne studio radiowe z którego już można korzystać!

W naszym Radiu Widok posłuchać będzie można między innymi audycji o tematyce muzycznej, kulturalnej, sportowej czy też duszpasterskiej. Każdego dnia zapowiadany będzie serwis lokalny, a dla najmłodszych odbiorców uczestnicy nagrali serię bajek. Dowiedzieć się będzie także tego jakie tematy poruszane są w nowych wydaniach “Kroniki Beskidzkiej” – zapowiadają młodzi radiowcy.

Aby posłuchać Radia Widok należy wejść na stronę https://radio.dobrywidok.org/. Dodatkowo informacje publikowane będą na profilu na facebook: https://www.facebook.com/radiowidok/.

Fot. Radio Widok

Fot. Radio Widok

Fot. Radio Widok

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Koko
Koko
2 miesięcy temu

Kolejne radio maryja? Ja podziekuje nie bede sluchac kaki

więcej lokalnej muzyki ludowej
więcej lokalnej muzyki ludowej
2 miesięcy temu

Super. Mam nadzieję, że zaprosicie lokalne kapele góralskie bo w Polsce nie ma takich stacji jak “Janko Hrasko” “Regina” , które na Słowacji grają głównie muzykę ludową i nie w nich prawie w ogóle wiadomości politycznych. Można się dzięki temu odstresować całkiem fajnie.