Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Na czasie Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Ip-design – projektowanie wnętrz pięknych i funkcjonalnych

Projektowanie wnętrz Gdańsk to bardzo odpowiedzialne zadanie, które wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia. Od umiejętności architekta zależy zadowolenie oraz komfort użytkowników na przestrzeni wielu lat. Pracownia projektowa ip-design robi wszystko, aby poznać oczekiwania oraz potrzeby swoich klientów, w celu stuprocentowego spersonalizowania każdego projektu. Firma funkcjonuje od 2012 roku i została założona przez doświadczoną architekt, Ilonę Paleńczuk.

Wiedza, doświadczenie i otwartość

Ilona Paleńczuk, założycielka pracowni ip-design, to absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej oraz niemieckiej uczelni technicznej HAWK w Hildesheim. Z biegiem lat, pracownia wzbogaciła się o kolejnych specjalistów, którzy decydują o możliwościach oraz wszechstronnej ofercie firmy ip-design. Cechuje nas duża wiedza z zakresu architektury, ale również bogate doświadczenie zdobywane zarówno przy projektach realizowanych w Polsce, jak również za granicą.

Projektowanie wnętrz jest dla nas pasją, którą szczerze kochamy. Dlatego też, dokładamy wszelkich starań, aby ulepszać naszą ofertę oraz wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oczekiwania każdego klienta są dla wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na różne propozycje współpracy, które pozwalają nam rozwijać się w dziedzinie, którą uwielbiamy. W swoim portfolio mamy projekty wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań w bloku, a także różnorodnych pomieszczeń komercyjnych.

Wszechstronna oferta firmy ip-design

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie wykończania nieruchomości. Spersonalizowane projekty tworzymy w trzech etapach: funkcjonalnym, koncepcyjnym oraz wykonawczym. Uwzględniamy wybór materiałów wykończeniowych, kolorystykę, a także umeblowanie, aby uzyskać przestronne i funkcjonalne wnętrze ukierunkowane na potrzeby wszystkich domowników.
Oferujemy również konsultacje z doświadczonym architektem, który doradzi wybór optymalnych rozwiązań, a także okaże się cennym wsparciem przy zakupie nieruchomości. Proponujemy również popularny Home Staging, czyli usługę, w której pomagamy klientom przygotować nieruchomości do sprzedaży po najlepszej cenie.
W trosce o pełne zadowolenie klientów, oferujemy również skrupulatny nadzór nad realizacją projektu. Pomagamy przy zakupach, a także sprawdzamy, czy wszystkie prace przebiegają tak jak należy. W ten sposób, klienci mają pełną gwarancję satysfakcjonujących efektów finalnych.

Stworzymy dla Ciebie wnętrze z klasą

Pracownia projektowa ip-design działa głównie na terenie Pomorza oraz Warszawy, ale w trakcie wieloletniej działalności na rynku realizowała swoje projekty również w Hiszpanii oraz Niemczech. Jesteśmy zatem otwarci na propozycje klientów, niezależnie od odległości. Nasze portfolio stanowi najlepszą rekomendację doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia tworzą w pracowni unikalne projekty zgodnie z oczekiwaniami klientów. W trosce o Twój komfort stworzymy wnętrza odznaczające się funkcjonalnością, praktycznością oraz świetnym wyglądem.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments