Cieszyn Kultura i rozrywka

Istebna: Znów można przyjść do GOK-u

Fot. Z archiwum GOK w Istebnej

Od dziś ponownie czynny jest dla interesantów Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej. Zielone światło dla uruchomienia instytucji dała Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Cieszynie.

Do 30 czerwca pozostaje jednak zamknięta – w związku z trwającą kwarantanną pracowników – mieszcząca się w tym samym budynku Biblioteka Publiczna. Nieczynna jest również wypożyczalnia strojów regionalnych.

– W całej jednostce przeprowadzone zostały niezbędne działania dezynfekujące, eliminujące ewentualną obecność wirusa. Obsługa gości w dziale informacji turystycznej i kultury, tak jak wcześniej, odbywa się zgodnie z reżimem sanitarnym. Obowiązuje wejście tylko w maseczkach zakrywających usta i nos, dezynfekcja dłoni i dwumetrowy dystans. W ośrodku przyjmowani są tylko goście indywidualni. Na ten moment nie przyjmujemy grup na zwiedzanie – informuje Aneta Legierska, p.o. dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteki Publicznej w Istebnej. Zachęca do tego, by – jeśli jest taka możliwość – realizować wszelkie sprawy drogą elektroniczną (kultura@istebna.eu) lub telefoniczną (33/8556158 lub 33/8556208).

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments