Porady i inspiracje

Jak analizować typy bukmacherskie na EURO?

Co dwa lata mamy dużą, piłkarską imprezę. Poza wielkimi emocjami to także czas, w którym konsumuje się więcej piwa, chipsów… czy obstawia zakłady sportowe. Nie inaczej jest podczas tegorocznego EURO, dlatego postaramy się odpowiedzieć na pytanie jak zabrać się za typy bukmacherskie.

Tutaj codziennie znajdziesz typy bukmacherskie

Jakie typy bukmacherskie można zawierać na EURO?

Zanim przejdziemy do tego, jak analizować pod typy bukmacherskie, to rzućmy okiem jakie zdarzenia proponują bukmacherzy w Polsce. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to wydarzenie w sporcie, które obok Mundialu przyciąga najwięcej graczy obstawiania. Atmosfera wielkiego święta futbolu udziela się każdemu.

W związku z tym bukmacherzy również specjalnie przygotowują się na tę okazję i proponują wiele promocji, ale także rozszerzone oferty jak nigdy. Przy jednym spotkaniu można nawet znaleźć kilkaset różnych zdarzeń, co się wydarzy w meczu.

Najbardziej podstawowym typem do obstawiania jest oczywiście wskazywanie zwycięskiej strony lub remisu. Poza końcowym rezultatem najpopularniejszą pozycją do typowania jest między innymi wskazywanie liczby goli – w meczu czy to konkretnej drużyny. Gracze lubują się także w typach bukmacherskich z handicapem, gdzie do rozstrzygnięcia dolicza lub odejmuje się konkretną liczbę goli.

Poza tym oferta bukmacherska na mecze piłkarskie, w tym na EURO, zawiera między innymi możliwość obstawiania strzelca gola, liczby żółtych kartek, rzutów rożnych, minuty strzelonej bramki, liczba spalonych, strzałów, fauli czy nawet użycia VAR-u. Opcji jest bardzo wiele! Sposób trafienia przez Roberta Lewandowskiego? Jak najbardziej.

Jak analizować piłkarskie typy

Wiedząc już jaka gama typów bukmacherskich czeka, można się zastanowić jak i które pozycje brać na kupon. Naturalnie wiele osób robi to intuicyjnie od razu wskazując dany kierunek na bazie swojej obecnej wiedzy. Jednak można wziąć się za analizę i po dłuższym zastanowieniu mieć przypuszczenia, w jaki sposób ułoży się dany mecz.

Co może okazać się pomocą? Pierwsza myśl to przede wszystkim statystyki. Wiele danych proponują już sami bukmacherzy na swoich stronach. Naturalnie pod uwagę trzeba brać aktualną formę, czyli jak to wygląda w ostatnich spotkaniach. W zależności od zdarzenia, należy patrzeć na inne aspekty.

Weźmy jako przykład liczbę żółtych kartek. W pierwszej kolejności pod ten typ bukmacherski należałoby sprawdzić, jak dużo kartoników dostaje w ostatnim czasie jedna oraz druga strona. W wypadku tego zdarzenia ważny jest też sędzia – znajdziemy również dane dotyczące arbitra, ile średnio rozdaje żółtych kartek. Kolejną kwestią będzie rywalizacja dwóch ekip. Często zaognione konflikty i zestawienia prowadzą do większej liczby przewinień.

Poza statystykami ważną kwestią jest śledzenie informacji na bieżąco, co w dzisiejszych czasach jest łatwiejsze dzięki mediom społecznościowym. Każda informacja o kontuzji czy zmianie w składzie może mieć ogromne znaczenie na końcowy wynik.

Gdzie znajdę pomoc przy typach bukmacherskich?

Liczba aspektów, które można brać pod analizę może być duża. Aby wszystko sprawdzić, czasami potrzeba by na to kilkudziesięciu minut. Jednak obecnie powstaje i istnieje również wiele portali, które zajmują się przedstawianiem typów bukmacherskich jak np. strona Obstawiamy.info.

Na Obstawiamy.info codziennie znajdziesz propozycje kuponów na piłkę nożną, koszykówkę czy esport. Wszystko poparte analizą osób, które doskonale znają się nie tylko na danym sporcie, ale również typowaniu. Jednak wspomniany portal to również porady bukmacherskie – dla tych początkujących oraz bardziej zaawansowanych. W związku z tym można też uzupełniać swoją ogólną wiedzę o zakładach sportowych. Poza tym czytelników Obstawiamy.info czeka wiele specjalnych promocji, jak np. kod promocyjny eWinner podwyższający kwotę zakładu bez ryzyka na start w stosunku do standardowej oferty tego bukmachera.

Obstawianie jest dostępne tylko dla osób pełnoletnich. W naszym kraju można brać udział w grze wyłącznie u legalnych operatorów. Poza tym każdy typując musi mieć świadomość zagrożenia związanego z hazardem, czyli uzależnienia.

Autor: Redakcja Obstawiamy – portal z typami, recenzjami oraz poradami dotyczącymi zakładów bukmacherskich

KB_szczepionki
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments