Bielsko-Biała Na sygnale

Jak oszukać przeznaczenie? – ZDJĘCIA

Trzy samochody uczestniczyły wczoraj wieczorem w zdarzeniu drogowym w al. Gen. Andersa w Bielsku-Białej, gdzie jeden z pojazdów wykonał nieprawidłowy manewr zmiany pasa ruchu, drugi – skosił latarnię, natomiast trzeci… – został przebity przez spadający słup latarni.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 19.40 pomiędzy tunelami a skrzyżowaniem al. Gen. Andersa z ul. Sobieskiego. Kierujący samochodem osobowym marki mercedes, jadąc prawym pasem al. Gen. Andersa w kierunku Mazańcowic, nieprawidłowo zmienił pas ruchu, w wyniku czego kierujący busem marki volkswagen, chcąc uniknąć zderzenia z mercedesem, wjechał na pas zieleni rozdzielający pasy ruchu w przeciwnych kierunkach, skosił znak drogowy i latarnię. Wskutek zdarzenia latarnia, przewracając się na ulicę, wbiła się w szybę czołową samochodu osobowego marki skoda, który poruszał się al. Gen. Andersa, w kierunku ul. Partyzantów.

Choć zdarzenie było groźne, to na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kierującego mercedesem ukarano mandatem karnym i sześcioma punktami. Uszkodzoną latarnię zabezpieczyli pracownicy pogotowia energetycznego, natomiast skutki zdarzenia zneutralizował zastęp straży pożarnej z JRG1. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments