Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Jak Sylwester to tylko w MCK Żywiec!

Szampańska i wyśmienita zabawa zapowiada się podczas Sylwestra w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu. Już teraz można zakupić bilety na to niezwykłe wydarzenie. Warto się pospieszyć!

Sylwester w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu odbędzie się oczywiście 31 grudnia pod hasłem „Najpiękniejsze melodie świata”. Wydarzenie rozpocznie się o 21.00. Będzie można usłyszeć i zatańczyć przy piosenkach z musicali i filmów.

W czasie tego wyjątkowego koncertu nie zabraknie też walców Johanna Straussa jak „Nad pięknym, modrym Dunajem” czy „Opowieści z lasku wiedeńskiego” – zachęca Marek Regel, dyrektor MCK Żywiec.

Będą również polki „Trich-trach”, „Champagner-polka”, słynny „Marsz Radetzky’ego”, arie i duety z operetki „Zemsta nietoperza” , „Wesoła wdówka” czy arie i duety z operetki „Cygańska miłość” Franza Lehara. Wszystko to w muzyce na żywo w wykonaniu Orkiestry im. Telemanna oraz takich solistów jak: Agnieszka Bochenek-Osiecka (sopran), Agnieszka Zabrzeska-Weber (sopran), Michał Borkowski (tenor) i Piotr Sadowski (skrzypce).

Oczywiście punktualnie o północy wzniesiemy noworoczny toast z lampką szampana witając Nowy 2024 Rok – podkreśla dyrektor Marek Regel.

W przerwie koncertu będzie możliwość zakupu kawy, herbaty, napojów, ciasta czy innych przekąsek.

Bilety na Sylwestra w MCK Żywiec w cenie 100 złotych są już w sprzedaży w kasie Miejskiego Centrum Kultury przy alei Wolności 4 w Żywcu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 oraz na stronie: MCK ŻYWIEC. Rezerwacji biletów można dokonać pod numerem telefonu 33 475 11 65.

google_news