Bielsko-Biała Sport Cieszyn Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice

Jałowiec Stryszawa zwycięzcą Clico Cup (wideo)

Fot. Wojciech Ciomborowski

Zwycięstwem stryszawskiego Jałowca zakończył się piłkarski XVIII Noworoczny Turniej Młodzików „Clico Cup”, organizowany w Zawoi i Stryszawie przez Witolda Romanowskiego i jego przyjaciół – Macieja Locherta, Krzysztofa Borowego i Jarosława Gąstałę. Ponownie wzięło w nim udział 16 ekip z powiatów suskiego, wadowickiego, bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego.

Indywidualne wyróżnienia na zakończenie turnieju i wspaniałe nagrody rzeczowe otrzymali: Mikołaj Fluder (Jałowiec Stryszawa) – król Strzelców, Michał Bober (Babia Góra Sucha Beskidzka) – MVP turnieju i Antoni Kobak (Skawa Wadowice) – najlepszy bramkarz.

Wyniki turnieju:

Grupa A:
Skawa Wadowice – LKS Bieńkówka 4:0
Tempo Białka – KS Bystra 4:1
Skawa Wadowice – KS Bystra 4:1
LKS Bieńkówka – Tempo Białka 3:1
Skawa Wadowice – Tempo Białka 0:0
LKS Bieńkówka – KS Bystra 1:0

Kolejność:
1. Skawa Wadowice (7)
2.LKS Bieńkówka (6)
3.Tempo Białka (4)
4. KS Bystra (0)

Grupa B:
Strzelec Budzów – Babia Góra Sucha Beskidzka 1:1
BCS Zawoja – Garbarz Zembrzyce 0:4
Strzelec Budzów – Garbarz Zembrzyce 2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka – BCS Zawoja 7:2
Strzelec Budzów – BCS Zawoja 1:0
Babia Góra Sucha Beskidzka – Garbarz Zembrzyce 6:1

Kolejność:
1. Babia Góra Sucha Beskidzka (7)
2. Strzelec Budzów (7)
3. Garbarz Zembrzyce (3)
4. BCS Zawoja (0)

Grupa C:
Jałowiec Stryszawa – UKS Kozy 7:0
Halniak Maków Podhalański – Beskid Gilowice 3:1
Jałowiec Stryszawa – Beskid Gilowice 4:1
UKS Kozy – Halniak Maków Podhalański 5:0
Jałowiec Stryszawa – Halniak Maków Podhalański 5:1
UKS Kozy – Beskid Gilowice 1:1

Kolejność:
1. Jałowiec Stryszawa (9)
2. UKS Kozy (4)
3.Halniak Maków Podhalański (3)
4. Beskid Gilowice (1)

Grupa D:
Lachy Lachowice – Beskid Andrychów 0:3
Lisek Milówka – UKS Cieszyn 1:1
Lachy Lachowice – UKS Cieszyn 4:1
Beskid Andrychów – Lisek Milówka 2:1
Lachy Lachowice – Lisek Milówka 1:0
Beskid Andrychów – UKS Cieszyn 2:0

Kolejność:
1. Beskid Andrychów (9)
2. Lachy Lachowice (6)
3. Lisek Milówka (1)
4. UKS Cieszyn (1)

Faza pucharowa:

1/4 finału:
Skawa Wadowice – UKS Kozy 7:0
LKS Bieńkówka – Jałowiec Stryszawa 1:7
Babia Góra Sucha Beskidzka – Lachy Lachowice 6:1
Strzelec Budzów – Beskid Andrychów 2:1

1/2 finału:
Skawa Wadowice – Jałowiec Stryszawa 1:1 k.2:3
Babia Góra Sucha Beskidzka – Strzelec Budzów 2:4

1/2 finału (miejsca 5-8):
UKS Kozy – LKS Bieńkówka 3:6
Lachy Lachowice – Beskid Andrychów 1:4

mecz o VII miejsce:  Lachy Lachowice – UKS Kozy 4:2
mecz o V miejsce: Beskid Andrychów – LKS Bieńkówka 2:0
mecz o III miejsce: Skawa Wadowice – Babia Góra Sucha Beskidzka 3:2
finał: Jałowiec Stryszawa – Strzelec Budzów 6:0

Autorem foto i wideorelacji jest Wojciech Ciomborowski

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o