Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec

Jarosław Kaczyński w Bielsku-Białej. Będą protesty?

Jarosław Kaczyński z Beatą Szydło na wadowickim rynku w 2019 roku. Fot. Bogdan Szpila

Dziś w Bielsku-Białej oraz Żywcu gościć będzie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Spotkanie z bielskimi wyborcami zaplanowano na godzinę 13:00 w auli Akademii Techniczno-Humanistycznej, w żywieckim Miejskim Centrum Kultury przemówienie odbędzie się o 15:00. Zainteresowanie spotkaniami jest spore. Bielszczanie, którym nie udało się wpisać na listę organizują się poprzez media społecznościowe.

 

Poranek w Bielsku-Białej zaczął się dosyć spokojnie, nie licząc kilku drobnych kolizji drogowych. Dziś jednak na Podbeskidziu gościć będzie jeden z najważniejszych polityków w kraju. Prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński przemówi do swoich sympatyków o godzinie 13:00 na auli ATH przy ul. Willowej, później wybierze się do Żywca – a nie jak wcześniej zakładano, do Cieszyna.

 

Na spotkania obowiązują zapisy. Lista w Bielsku-Białej miała być już pełna przed kilkoma dniami. Uczestniczyć w spotkaniu na ATH będzie ponad 300 osób. Równolegle, w ostatnich dniach zwołano dwa zgromadzenia publiczne w rejonie bielskiej uczelni, które następnie zostały odwołane. W mediach społecznościowych znaleźć można jednak wydarzenie pod hasłem „Przywitam Jarka jak trzeba”. Można się domyślać, że organizatorami wydarzenia są przeciwnicy partii rządzącej. Zainteresowanie wydarzeniem wyraziło ponad tysiąc osób.

google_news
89 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polka
Polka
1 rok temu

Szkoda tylko, że zwolennicy Jarosław to starsi ludzie, którzy nie rozumieją, że już swoje życie przeżyli i powinni dać szansę młodym na decydowanie o tym w jakim kraju chcą żyć!!!

McDobalds
McDobalds
1 rok temu

“później wybierze się do Żywca – a nie jak wcześniej zakładano, do Cieszyna.”
Zmienił plany bo wiedział jak byśmy go w Cieszynie przywitali i się wystraszył gnom stary…
***** ***

ngb
ngb
1 rok temu

Pewnej słonecznej niedzieli pod samymi górami, spotkał się stary hrabia ze starymi gorolami, hrabia pieklił się i obcych obrażał, udając barona na tronie się wyobrażał, a tłuszcza w niego tak bardzo wpatrzona, nie zauważyła że w tym samym czasie została wypatroszona, bo gdy hrabia tak piknie przemawiał i puntował, jego orszak gawdzi sakiewki, zaskórniaki i dukaty ochoczo chował

LOL
LOL
1 rok temu

Jarosław 🙂 100% poparcia z Żywca. Pozdrawiamy i dziękujemy za odwiedziny. W żywcu każda dziura jest remontowana, każdy chodnik, mostek, OSP itp. I LIKE PIS 🙂 Ktoś z opozycji oddał już 500+ 13 i 14 emeryturę czy dalej łykacie z ręki Jarosława ????

123
123
1 rok temu
Reply to  LOL

Łykają bo za TUSKA chudo było… BIelsko-Biała pozdrawia Żywiec

henryk
henryk
1 rok temu
Reply to  123

za Tuska inflacja była 0.00 % emeryt za emeryture kupił 4 tony węgla a teraz nie kupi 1 tony (jak się uda) za średnią pensje można było kupić1.174 kostek masła teraz 634 nie wspomne o paliwie i mięsie

henryk
henryk
1 rok temu
Reply to  LOL

a co ma rząd do miasta ? przeciez to jest sprawa samorządów a nie rządu, burmistrzowie musza jeszcze odprowadzac daninę do rządu.Wiesz już?

antypisior
antypisior
1 rok temu
Reply to  LOL

Mów za siebie ruska onuco.

Alina
Alina
1 rok temu
Reply to  LOL

Mówisz o tych kilku tetrykach niedowidzących i głuchych z amnezja że wsi. Bo normalnych ludzi tam nie było. Chyba że wuki i psy liczysz. Że 150 tys. Powiatu ta garstka niedojebow to nawet nie0,000001 procenta matematyczny geniuszu.

SLAYER
SLAYER
1 rok temu
Reply to  Alina

Przypuszczam, że masz podstawowe wykształcenie, jesteś zgorzkniałą starą panną, która na wszystko narzeka.. zabierz się lepiej do jakiejś uczciwej roboty, to nawet nie będziesz mieć czasu, aby takie brednie wypisywać na tym portalu! Nawet się nie obrócisz, a już będziesz “niedowidzącym tetrykiem”, a w dodatku nawet i do kościółka zaczniesz chodzić bo się bać będziesz co takiego Ci się wydarzy jak zamkniesz oczy będąc w trumnie. Ty lepiej już zacznij prosić Boga żeby Ci wielebnego plebana zdążył podesłać gdy będziesz stękać odchodząc z tego świata.. W trumnie wszystkie swoje “mądrości”, przekleństwa i obrzucanie błotem innych trzeba zostawić:) Co ci pozostanie..?

Jack
Jack
1 rok temu

Czy ten tetryk choć raz zamoczył swojego robaka w brzoskwini???

Mieczysław Z Hulanki
Mieczysław Z Hulanki
1 rok temu
Reply to  Jack

Z kulturą osobistą to ty nie masz nic wspólnego…….

AAntoniM. prezeskomisji
AAntoniM. prezeskomisji
1 rok temu

Mieciu z Hulanki to ty wypier**laj pisiorku nie myty

Roksana
Roksana
1 rok temu

Tak jakby pisior kiedykolwiek zetknął się z jakąkolwiek kulturą.Te trepy są na nią odporni.

Miły
Miły
1 rok temu

Bielsko się dowiedziało że jesteśmy drugą Japonią

siódmy krzyżyk
siódmy krzyżyk
1 rok temu

Jedno jest pewne,młodzi się przekonają co znaczą rządy pisbolszewii i co ona im zgotowała.Ile trudu będzie kosztować ponowne wyjście na prostą.Nie wiedzą nic o komunie,stanie wojennym,o spłacaniu zapaści gospodarczej po 1989 roku.Teraz znów to przed nami i nimi.Z tym,że długi wielokrotnie większe, a i aspiracje również,a pospolitość będzie skrzeczeć.Może w końcu zrozumieją ,że tylko kartką wyborczą można tę złodziejską bandę posłać na śmietnik historii.

Mesjasz
Mesjasz
1 rok temu

Jak zwykle robią politykę skłócone Bb i zywiec jak cała reszta Polski ! Śmieją się wam w twarz ! Bohaterzy kraj się sypie a wy gdzie byliście jak wam zamykano lasy i parki? I zabraniano wyjść z domu ? Nędza z bieda jeszcze wam pokażą te marionetki! Czas się budzić a nie kłócić !

Anna
Anna
1 rok temu

Dlaczego takie uroczystości organizowane są w siedzibie publicznej uczelni (nędznej bo nędznej, ale publicznej)? W sumie Bielsko-Biała i Żywiecto zupełnie inny świat. BB to miasto bez tradycji, taka zbieranina bardzo różnych ludzi (mentalność głównie chłopsko-robotnicza). Żywiec może bardziej konserwatywny, ale wielopokoleniowy i bez tych naleciałości blokowo-robotniczych. Inny świat.

Sylwia
Sylwia
1 rok temu
Reply to  Anna

Żebyś się nie zesrała wszystko wiedząca wara od Bielska

hahaha
hahaha
1 rok temu
Reply to  Sylwia

Spokojnie dumna Bielszczanko, spokojnie

Kaśka
Kaśka
1 rok temu
Reply to  Anna

Pojęcia nie masz i piszesz bzdury

Ewka
Ewka
1 rok temu
Reply to  Anna

Prawda boli

nn
nn
1 rok temu
Reply to  Anna

Rozumiem, że uczelnia żywiecka – prywatna – która była na łamach prasy ogólnopolskiej, gdzie kilka osób skończyło z prokuratorskimi zarzutami jest perłą w koronie wyższych uczelni. A co do wielopokoleniowości: dzisiejsi 80latkowie w Żywcu i okolicach pamiętają jeszcze chodzenie do lasu na bosaka, łapanie ryb gołymi rękami “aby co zeżreć” i zbieranie dla “pona na zamku” jagód i grzybów…gdzie Bielitz w tym czasie było 3 miastem z najbardziej rozwiniętym przemysłem włókienniczym w Europie. Poczytaj o tranwajach, oświetleniu gazowym i etc. A od 10lat w pierszej 10tce miast o najnizszym bezrobociu, ilości milionerów na 10tys. mieszkanców i etc.

Anna
Anna
1 rok temu
Reply to  nn
  1. Szkółki wyższe w tym regionie Polski zupełnie mnie nie obchodzą gdyż prezentują mierny poziom (i w Bielsku-Bialej i w Żywcu).
  2. Owszem Bielsko i Biała 100 lat temu były rozwiniętymi miejscowościami tylko co obecni mieszkańcy mają wspólnego z tamtymi ludźmi? Niewiele. Przecież obecni mieszkańcy to w ogromnej mierze napływowa ludność okolicznych wiosek, przesiedleńcy i mieszkańcy wchłoniętych przysiółków. Po 1945 roku tkanka miejska BB powstała na nowo więc chwalenie się, że nazwano nas “małym Wiedniem”, były tramwaje i przemysł jest śmieszne gdyż to NIE JEST ZASŁUGA ANI DZIEDZICTWO obecnych bielszczan.
Janek
Janek
1 rok temu

Dlaczego protesty? Dobry człowiek i patriota.

As
As
1 rok temu

Wypad z Bielska

Piotr
Piotr
1 rok temu
Reply to  As

A co to Bielsko-Biała to twój folwark

Barbara
Barbara
1 rok temu

Prawdziwy patriota, prawnik a zna historie jak malo kto. Mowi z sensem. Zwlaszcza o UE. Kocha Polske i Polakow. Dziekujemy

Grzegorz
Grzegorz
1 rok temu
Reply to  Barbara

Zapomniałeś napisać że jeszcze Król .przynajmniej takie głosy też słychać.
A jest niszczycielem firm małych i średnich.
Jest hipokryta niszczącym pozycję w Uni Europejskiej.
Coś na wzór nowoczesnego tyrana od strony ludzi Grzegorz

Grzegorz
Grzegorz
1 rok temu
Reply to  Barbara

Zapomniałeś napisać jeszcze że Król.
A tak naprawdę niszczyciel firm jednoosobowych i małych z których trzeba ukraść wszystko z prywatnym dorobkiem włącznie i szybko dostarczyć do Torunia . I do pisowskich złodziei.
Kocha unię ? Ten człowiek wie co rozsiewa swoimi mało przemyślanymi wypowiedziami ‘jezeli myśli w ogóle.??

zbych
zbych
1 rok temu
Reply to  Barbara

Prawnik ?
Od kimkolwiek piszesz ?

Ewa
Ewa
1 rok temu
Reply to  Barbara

Wg bandy pis czyli wróg Wolnej Polski młodzi to widzą a staruchy moherową nie myślą to już koniec małego psychola i p**d.

Kosa
Kosa
1 rok temu
Reply to  Ewa

Banda to pokomunistyczne partie które niszczyło kraj a ty zbiku młody stare mohery o twój tylek walczyły z wrogami naszej ojczyzny a ty jak walczyłeś? widać zero fiu fiu po wypowiedzi

Rambo
Rambo
1 rok temu

Kiedy on wkoncu zdechnie ?

Święty Piotr
Święty Piotr
1 rok temu
Reply to  Rambo

Najpierw Ty A potem on. Bądź cierpliwy

Monika 32 lata
Monika 32 lata
1 rok temu
Reply to  Święty Piotr

Spadaj deb–u pis młodzi mają dobre hasło ***** *** nawet na okładkach zeszytów mają to wypisane brawo młodzi a staruchy niech spadają na drzewo.

Lol
Lol
1 rok temu
Reply to  Monika 32 lata

Ty już najmłodsza też już nie jesteś Moniko. No chyba że mentalnie. ?

Maria
Maria
1 rok temu
Reply to  Rambo

A ty kiedy?

666
666
1 rok temu

***** ***

Krys
Krys
1 rok temu
Reply to  666

Analfabeta jak zwykle peoowski

Alex
Alex
1 rok temu
Reply to  Krys

Głupek, jak zwykle pisowski!

Asia
Asia
1 rok temu

Mąż stanu

Misiek
Misiek
1 rok temu
Reply to  Asia

Hahaha, moim mężem jest Bogdan, a jego Stan????

Grzegorz
Grzegorz
1 rok temu
Reply to  Asia

Pani na pewno nie ma swojego interesu oraz nie pracuje pani w małej firmie .
Wypowiedź pani świadczy o tym
To Mąż złodziei Kłamców niszczycieli .
Poza tym mąż kota. Nie żony.
Bo gdyby kochał i znał problemy kobiet nie gadalby głupot.

Ewa
Ewa
1 rok temu
Reply to  Asia

Adolf stanu taka sama polityka i tak samo niszczy Wolną Polskę.

Kat
Kat
1 rok temu
Reply to  Ewa

Ciekawe Paniusiu czy wiesz chociaż kim był Adolf

Igor
Igor
1 rok temu
Reply to  Asia

On się nie nadaje na normalnego męża no chyba że dla ciebie a co dopiero męża stanu

Adolf
Adolf
1 rok temu

w*********j

Last edited 1 rok temu by Adolf
!!
!!
1 rok temu

Parafrazując Gałczyńskiego “Chcieliście Polski,to więc macie Kaczora ,korupcji krąg i po łupieżu Jarka poznacie,skumbrie w tomacie,pstrąg “

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Powiem to co już dawno powinno być publicznie powiedziane. Przyjechał do nas prawdziwy mąż stanu.

Misiek
Misiek
1 rok temu
Reply to  Krzysztof

Czyj mąż???

Marrk
Marrk
1 rok temu
Reply to  Krzysztof

Chyba Ciu…

??
??
1 rok temu
Reply to  Krzysztof

On nawet nie jest w stanie być czyimś mężem,a tym bardziej stanu.Neobolszewickie popychle.

Ida
Ida
1 rok temu
Reply to  Krzysztof

Haha

Grzegorz
Grzegorz
1 rok temu
Reply to  Krzysztof

Maż.?
Gdzie jego żona.?
A nie ma jej i to dlatego Kobiety dla niego to inkubatory i macice
Przywódca dzieki Radiu Maryja i wielkim Toruńskim zwiedzeniu
Niszczyciel firm i przedsiebiorcow

Waluś
Waluś
1 rok temu
Reply to  Krzysztof

I publicznie ogłoszone,ze jestes psychiczny

BB
BB
1 rok temu

Przebrała się miarka za rok znowu wybierzemy Jarka

Ewa
Ewa
1 rok temu

Czyli ATH się zeszmaciła lizusy ale jaka wiejska uczelnia takie wiejskie spotkanie porażka i HAŃBA dla was tam studenci

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu
Reply to  Ewa

Ktoś wyrażający swoje opinie w tak prymitywny sposób nie jest w najmniejszym stopniu miarodajny

Krys
Krys
1 rok temu
Reply to  Ewa

Taka prymitywna intelektualnie osoba jak ty nigdy nie dorośnie Kaczyńskiemu do pięt!

Alex
Alex
1 rok temu
Reply to  Krys

Do kaczych łap nie trudno dorosnąć tylko po co, skoro kaczyński jest takim miernym człowiekiem, a jeszcze gorszą kaczką?! Obrzydliwy, ksenofobiczny starzec-mizogin, zarozumiały i oburzająco megalomański!!

Misiek
Misiek
1 rok temu
Reply to  Krys

To akurat nie jest duży problem :))) wielkość smerfa-nawet podskakuwać nie nie trzeba

Boot
Boot
1 rok temu
Reply to  Krys

Tu nie ma do czego dorastać. ??????????Dzieci wzrostem i rozumem już go przerosły
Trzeba być tępakiem żeby tak pisać?????

Jarel
Jarel
1 rok temu

Chwała Panu Kaczyńskiiemu, niech żyje w zdrowiu 100 lat

Adolf
Adolf
1 rok temu
Reply to  Jarel

O by zdech ten d***l

Święty Piotr
Święty Piotr
1 rok temu
Reply to  Adolf

Oby to, że życzysz komuś śmierci wróciło do Ciebie.

Misiek
Misiek
1 rok temu
Reply to  Jarel

Niech żyje!!! Niech wlezie do nory i da nam spokojnie żyć

Czy będą protesty?
Czy będą protesty?
1 rok temu

Są ważniejsze pytania: Czy kodziarska obwoźna trzoda dozna uszczerbku na zdrowiu właśnie w B-B i Żywcu?. Czy policja zdoła i tym razem ochronić hałastrę?

;

Igor
Igor
1 rok temu

Nie do ATH tylko o godz.12.00 na rynek i pokazać mieszkańcom jako wybryk natury

Krys
Krys
1 rok temu
Reply to  Igor

Wybrykiem natury to jesteś ty jak cię matka urodziła!

Lol
Lol
1 rok temu
Reply to  Igor

Oj Igor, Igor mamusia Cię chyba źle wychowała. Ale wybryk natury miała tylko do dyspozycji to co miała bidulka zrobić?

Igor
Igor
1 rok temu
Reply to  Lol

Lol a ty się określ kim jesteś a może też hodowcą kotów albo coś więcej

Igor
Igor
1 rok temu
Reply to  Igor

Kryś to ty byłeś jak on zrobiony na próbę i po urodzeniu przewracali cię patykiem bo nie wiedzieli co to jest

Lol
Lol
1 rok temu
Reply to  Igor

Oj Igor, Igor nie komentuj sam swoich wypowiedzi.???

Jkm
Jkm
1 rok temu

Niewątpliwie klaun z własną publicznościa zawita.. Niewygodne pytania nie mają szansy zostać zadane.
Oszust.
Zdrajca.

Krys
Krys
1 rok temu
Reply to  Jkm

A takie prymitywy umysłowo intelektualne będą szczekać przed halą!

Marek
Marek
1 rok temu

Do Żywca przyjedzie wędrowna trupa pokazująca gadającego głupoty karła.

Adam
Adam
1 rok temu
Reply to  Marek

A na kolanach będą klęczeć niby wiejscy muzycy gol-e za blaszki to ich wiocha .

Adam
Adam
1 rok temu

Flejtuch przyjechał do ciemnoty połowa to jego ludzie w autobusach co to z uczelnia widać dno jak mały SBek od kota.

Babcia
Babcia
1 rok temu
Reply to  Adam

Przeczytaj, proszę co napisałeś. Ma to jakiś sens? Piszesz o ciemnocie powtarzając jakieś stereotypowe hasła, które napisane bez interpunkcji trudno zinterpretować. No chyba, że jesteś dadaistą, to by wiele tłumaczyło.

Tadek
Tadek
1 rok temu

Na targi staroci a nie do ATH

tymon
tymon
1 rok temu

Żenujące trolle

Ja
Ja
1 rok temu

Największy szkodnik

Elżbieta
Elżbieta
1 rok temu
Reply to  Ja

Ludzie jeszcze chwila cierpliwości- przy wyborach postawcie krzyżyk tam gdzie trzeba a ojciec narodu sam zniknie.

Dobre sobie
Dobre sobie
1 rok temu

“jeden z najważniejszych polityków w kraju” Dobre sobie – to najważniejszy polityk od 30 lat. Nawet Niemcy musieli oddelegować samego króla Europy z ciepłej posadki szefa europejskiej partii do jego zwalczania.

Ewa
Ewa
1 rok temu
Reply to  Dobre sobie

d****e to wy bezczelni hamscy motłoch kto może Tusk ten folsdicz zdrajca Polski i nas brać bierzecie nieroby krytykować swoich i swoje zachowanie PROSTACTWO

Elżbieta
Elżbieta
1 rok temu
Reply to  Ewa

Ewa pracujesz w orlenie?