Bielsko-Biała Na sygnale

Jasienica: Pościg za 19-letnim bielszczaninem. Znowu miał narkotyki

Fot. KMP w Bielsku-Białej

Mundurowi z Jasienicy zatrzymali 19-latka, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej. Bielszczanin uciekał osobową hondą, ponieważ miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Był już znany policjantom z powodu swoich wcześniejszych kłopotów z prawem.

W środę tuż przed 4.00 policjanci z Komisariatu Policji w Jasienicy patrolowali okolicę Międzyrzecza Dolnego. W rejonie strefy ekonomicznej zauważyli osobową hondę, której kierujący na widok policyjnego radiowozu zawrócił i zaczął się oddalać, gwałtownie przyspieszając. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli, w tym celu dając stosowne sygnały świetlne i dźwiękowe.

– Kierowca hondy jednak się nie zatrzymał, tylko zdecydowanie przyspieszył, próbując uciec policjantom. Patrol rozpoczął pościg, powiadamiając dyżurnego komisariatu o tym fakcie i kierunku ucieczki hondy. Stróże prawa po kilku minutach skutecznie zatrzymali osobówkę, uniemożliwiając jej dalszą jazdę, a kierowcy pieszą ucieczkę. Wtedy za kierownicą rozpoznali 19-latka, którego ponad tydzień temu zatrzymali za posiadanie narkotyków – relacjonuje Roman Szybiak, p.o. rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Jak chwilę później się okazało, powodem ucieczki było to, że 19-latek miał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mieszkaniec Bielska-Białej trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie został doprowadzony do komisariatu w Jasienicy, gdzie usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i niezatrzymania się do policyjnej kontroli drogowej. Za wszystkie występki grozi mu kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

KB-beton
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Matti
Matti
12 dni temu

Bardzo ładnie, nie tylko prześladować kobiety na manifestacjach : )

e_mil
e_mil
13 dni temu

Tydzień temu warto go było zapudłować !

Vasyl
Vasyl
13 dni temu

Wystarczy że jest z PO (doktryna Neumanna)!

Hermenegilda
Hermenegilda
13 dni temu

Ja tam boję sie narkotyków ale wódeczki to chętnie się napije.

Arek Barek
Arek Barek
15 dni temu

Strachy na lachy ponieważ zatrzymanie było niezgodne z 5 paragrafami konstytucji