Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Żywiec

Jaworzańska majówka 2022

Wójt Gminy Jaworze oraz Ośrodek Promocji Gminy Jaworze serdecznie zapraszają na Jaworzańską Majówkę w dniach 28, 29 maja 2022 r. do jaworzańskiego Amfiteatru- ul. Wapienicka 25 w Jaworzu.

W pierwszym dniu majówki 28 maja 2022 r. zapraszamy Państwa na koncerty zespołów muzycznych, zaczynamy o godz. 16.00 koncertem zespołu ECLIPSE / czytaj Eklips/ BAND,

następnie o godz. 18.00 zagra dla Państwa muzyk Paweł Mikler z zespołem. O godz. 20.00 zapraszamy na muzyczne wydarzenie roku w Jaworzu – koncert zespołu Kwiat Jabłoni. Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło „Mogło być nic” z 2021 r. zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.
Na terenie Amfiteatru oraz na placu obok Ośrodka Promocji Gminy Jaworze, będą rozstawione stoiska gastronomiczne. Wstęp wolny na wszystkie koncerty.

W drugim dniu Jaworzańskiej majówki 29 maja 2022 zapraszamy rodziny z dziećmi na Jaworzański Dzień Dziecka, połączony z Bezpiecznymi Wakacjami. Od samego rana zaplanowanych jest mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i całych rodzin.

Serdecznie zapraszamy do trzech stref atrakcji.

W strefie pierwszej BAW SIĘ NA SPORTOWO I TAŃCZ – proponujemy dzieciom i rodzicom od godz. 10.00 rozgrywki sportowe na boisku przy ul. Koralowej w Jaworzu odbędzie się turniej piłki nożnej dla dzieci, gry i zabawy sportowe oraz turniej siatkówki plażowej dla dorosłych, zorganizowane min przez GKS Czarni Jaworze. Od godz. 14.30 rozpocznie się program artystyczny. Na scenie w Amfiteatrze można będzie zobaczyć występy zespołów tanecznych z Ośrodka Promocji Gminy Jaworze, po nich odbędą się animacje dla dzieci. O godz. 16.45 będzie można zobaczyć występ zespołu wokalnego Włóczykije, który razem z Ciocią Tunią zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy, a o godz. 19.00 rozpocznie się dyskoteka dla dzieci prowadzona przez DJ- DARA.

Równolegle z programem artystycznym na terenie Parku Zdrojowego za Ośrodkiem Promocji Gminy Jaworze odbywać się będzie gra terenowa, którą zorganizują jaworzańscy harcerze z 11 Grunwaldzkiej Wielopoziomowej Drużyny harcerskiej IMPESSA, będzie można również sprawdzić swoje siły na specjalnym torze przeszkód i na chwilę zamienić się w strażaka, razem z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą z Jaworza. W drugiej strefie – DZIAŁAJ TWÓRZ I EDUKUJ SIĘ na placu przy Amfiteatrze odbędą się warsztaty plastyczne z wykwalifikowanymi instruktorami, warsztaty ekologiczne razem z Fundacją Ekologiczną ARKA oraz warsztaty i animacje cyrkowe z Teatrem Ognia Tesserakt. W ramach trzeciej strefy BEZPIECZNE WAKACJE, od godz. 15.30 na terenie za Ośrodkiem Promocji Gminy Jaworze odbędzie się pokaz sprzętu strażackiego poprowadzony przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Jaworza, na scenie Amfiteatru będzie można zobaczyć pokaz ratownictwa medycznego, który poprowadzi PCK oraz GOPR, pokaz sztucznego oraz prelekcje na temat bezpieczeństwa i ekologii poprowadzone przez Policję oraz nadleśnictwo Bielsko-Biała. Na placu obok Amfiteatru ustawione będą stoiska gastronomiczne, wata cukrowa, popcorn, lody, będzie można skorzystać bezpłatnie z dmuchanych zjeżdżalni MINIONEK i placu zabaw. Jaworzański Dzień Dziecka oraz Bezpieczne Wakacje o godz. 20.15 zakończy pokaz ognia Aleksandry Stefaniuk. Serdecznie zapraszamy – Wstęp wolny !!!

 

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaworze
Jaworze
1 rok temu

Dramat. Koncert dla nie wiem kogo. 90 procent ludu to bielsko i okolice . Dla localsow brakło wejściówek. Po raz pierwszy oborę zagrodzili na imprezie ogólnodostępnej. Skandal !!!! Dodatkowo pariz komunikacyjny i haos. Kto na to pozwolił? Kombinacja Pani dyrektor żeby wyszlo że to nie impreza masowa chyba nie wyszło. Generalnie ktoś powinien za to beknąć!!!!!! Radio bielsko nawet nie pisnelo słowem bo tem.ma stoisko. Może wkoncu Beskidzka jako wolne media zrobi z tym pozadek.

Bielszczanin
Bielszczanin
1 rok temu
Reply to  Jaworze

A nie widzisz ze to jest artykuł sponsorowany ?

Przyjazna
Przyjazna
1 rok temu
Reply to  Jaworze

Janusz trzeba było przyjść wcześniej to byś dostał wejściówkę… koncert był z***b.s.y. Szacun dla organizatorów. W niejednej gminie by się przydała taka Pani Jola!!!! Zarąbista impreza!

qwert
qwert
1 rok temu

A PSZOK ludzie z Jaworza zobaczą?

taki plan (może na papierze)
taki plan (może na papierze)
1 rok temu
Reply to  qwert

jak najbardziej, w godzinach nocnych ale trzeba zabrać ze sobą bardzo mocne latarki.