Na sygnale Sucha Beskidzka

Jechał z cofniętym prawem jazdy, a w domu miał narkotyki

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Pewien mieszkaniec powiatu suskiego jechał renault, chociaż miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Ale jak się później okazało był to dopiero początek jego naprawdę sporych kłopotów.

Policjanci z Jordanowa zatrzymali do kontroli drogowej 43-latka, który kierował renault. W czasie sprawdzania w policyjnych systemach wyszło na jaw, mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Wobec podejrzeń, że kierowca może mieć inne zabronione czyny na sumieniu przeszukano jego posesję. W miejscu zamieszkania natrafiono na woreczki z suszem roślinnym i woreczek z białym proszkiem. Badanie tych substancji potwierdziło, że to środki odurzające. Poza narkotykami, policjanci natrafili na cztery podejrzane walizki. W środku znajdowały się mobilne automaty do gier hazardowych. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie usłyszał zarzuty za prowadzenie pojazdu po drodze publicznej pomimo cofniętych uprawnień do kierowania oraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za który grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Mężczyzna musi się także liczyć z konsekwencjami karnymi posiadania automatów do nielegalnych gier hazardowych , bez odpowiedniej koncesji. Ich posiadanie zagrożone jest karą administracyjną wynikającą z ustawy o grach hazardowych w wysokości 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny – podkreśla aspirant sztabowy Wojciech Copija, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej.

Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, 43-latkowi grozi także kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Fot. KPP Sucha Beskidzka

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tom.Info
Tom.Info
1 rok temu

Lokalny mafiozo….

Ewa
Ewa
1 rok temu

Mafiiiozo doładować max

Jaco
Jaco
1 rok temu
Reply to  Ewa

:)))