Bielsko-Biała Na sygnale

Jeden wypadek, czternastu nietrzeźwych

Fot. Poglądowe

Jeden wypadek i 29 kolizji drogowych – to poświąteczny bilans zdarzeń na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego.  Policjanci zatrzymali 14 kierowców na podwójnym gazie.

Świąteczne działania na drogach rozpoczęły się już w piątek o 6.00, a zakończyły w poniedziałek o 22.00. W tym czasie na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego pełniło służbę blisko 342 policjantów prewencji i ruchu drogowego. Stróże prawa byli widoczni w newralgicznych miejscach o największym natężeniu ruchu drogowego oraz w miejscach wskazywanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z drogówki kontrolowali prędkość i trzeźwość kierowców, a także stan techniczny samochodów. Mimo powtarzanych wielokrotnie i co roku apeli o bezpieczną jazdę zatrzymano czternastu kierowców, którzy prowadzili pod wpływem alkoholu.

Doszło do jednego wypadku, w którym obrażenia odniosła jedna osoba. Ponadto policjanci z drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm kierującym, którzy przekroczyli prędkość o 50 km/h w terenie zabudowanym.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kierowca
Kierowca
1 rok temu

Za pewne wszystkie kolizje spowodowane przez trzeźwych kierowców, bo Ci na podwójnym gazie jeżdżą dwa razy bezpieczniej

bbb
bbb
1 rok temu

Ile to jest blisko 342