Sport Cieszyn

Jesteś fanem skoków narciarskich? Rusza sprzedaż biletów!

Na tę wiadomość czekają kibice skoczków narciarskich z niecierpliwością. Już w środę, 5 sierpnia o 10.00, rozpocznie się sprzedaż biletów na zawody FIS Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle Malince.

Konkursy na skoczni im. Adama Małysza rozegrane zostaną 21-23 sierpnia, a bilety będzie można nabyć wyłącznie za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl.

Jak informuje Anna Karczewska, specjalista ds. mediów społecznościowych PZN, najtańszy bilet kosztuje 20 zł, a najdroższy 180 zł (w zależności od sektora oraz miejsca).

Rywalizacja w zawodach FIS Grand Prix Wisła 2020 podzielona została na trzy dni. W piątek odbędą się kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego, a w niedzielę kwalifikacje i drugie zawody indywidualne. Każdego dnia zmagania najlepszych na świecie skoczków narciarskich będzie mogło obejrzeć 999 kibiców.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
E_mil
E_mil
3 lat temu

Nie jestem fanem skoków i mnie to nie rusza.

Mig29
Mig29
3 lat temu

Tak tak zakupisz bilety teraz a potem nagle bedzie ze Covid 19 i skoki odwolane albo bez widowni.. i kasa sie pujdzie kichac bo zwrotu nie bedzie .. super chwyt dla napalonuch.. ???