Na sygnale Żywiec Wadowice

Jezioro Międzybrodzkie: Odkryto ciało 29-letniego mieszkańca Targanic

Zdjęcia: Straż Międzybrodzie Żywieckie

Dzisiaj rano przy brzegu Jeziora Międzybrodzkiego odkryto ciało poszukiwanego od wczoraj 29-letniego mieszkańca Targanic.

O 8.00 w Międzybrodziu Żywieckim wznowiono poszukiwania 29-letniego mieszkańca Targanic, który zaginął wczoraj około 1.30.

Jak ogłosiła rodzina, wyszedł z wieczoru kawalerskiego w domku letniskowym przy ulicy Isepnickiej. Był pod wpływem alkoholu. Do domu nie dotarł.

Aktualizacja

Jak informuje policja, poszukiwania wszczęto, gdy w niedzielę przed 18.00 wpłynęła informacja o zaginięciu mężczyzny. – Brało w nich udział ponad 150 osób. Byli to policjanci z Żywca, Andrychowa, strażacy, goprowcy z psami tropiącymi, znajomi oraz rodzina zaginionego. Działania prowadzono zarówno na lądzie, jak i sprawdzano wody Jeziora Międzybrodzkiego. Z uwagi na trudne warunki, poszukiwania przerwano około 3.00 nad ranem – wyjaśnia Mirosława Piątek. – Przeszukanie do 2.00 blisko 16 kilometrów kwadratowych nie przyniosło rezultatów – dodają goprowcy z Grupy Beskidzkiej.

Akcja poszukiwawcza z udziałem bliskich 29-latka została wznowiona w poniedziałek o 8.00. Krótko po tym niedaleko brzegu w wodzie zauważono ciało. Jak się okazało, odkryto zwłoki zaginionego mieszkańca Targanic. Policjanci zapewnili członkom rodziny opiekę psychologa.

Mundurowi ustalają teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny tragedii. Żywiecka prokurator rejonowa Agnieszka Michulec informuje, że zdecydowano o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Jej termin wstępnie był wyznaczony na 14 maja.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
robert
robert
5 lat temu

Ciężkie chwile dla rodziny…..

meg
meg
5 lat temu

Głęboki żal.odpoczywaj

Mariolka
Mariolka
5 lat temu

Masakra,wyrazy współczucia:-(