Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Jubileuszowy festyn „Strzechy” na Skwerze Marzeń

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Strzecha” w Bielsku-Białej świętuje 120-lecie. Kolejną odsłoną jubileuszu będzie piknik wypełniony atrakcjami dla całych rodzin.

Jubileuszowy festyn odbędzie się 10 września na Skwerze Marzeń przy ul. Stawowej 29 w Bielsku-Białej. Potrwa od południa do 18.00.

O 12.30 Jacek Kachel oprowadzi po wystawie o spółdzielni, a już pół godziny później wystąpi dziecięcy chórek Pinokio. O 14.00 odbędą się pokazy tai-chi i kung-fu, a po godzinie będzie okazja zmierzyć się w turnieju wiedzy o Strzesze. Warto wybrać się na koncert Psio Crew, który rozpocznie się o 16.15, a zaraz po nim odbędzie się efektowny pokaz capoeiry.

To tylko część atrakcji, bowiem przewidziano warsztaty rękodzielnicze (12.30-17.30) i origami (13.30-15.30) oraz naukę pierwszej pomocy. Dzieci wyszaleją się na dmuchańcach, w strefie malucha, a także będą mogły skorzystać z fotobudki. Z myślą o podniebieniach będą serwowane potrawy z grilla, a ponadto na miejscu będzie pieczony chleb. Tuż przed końcem zabawy „Ciuchcia Beskidzka” rozwiezie jej chętnych uczestników w stronę Wapienicy oraz – ulicą Piastowską – w stronę dworca kolejowego.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments