Bielsko-Biała Sport

Juniorki młodsze pod siatką. O Mistrzostwo Śląska

To jeden z punktów szerokich obchodów 100-lecia Bialskiego Klubu Sportowego Stal Bielsko-Biała. Od środy w hali przy Rychlińskiego 19 trwa Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska Juniorek Młodszych. Rywalizacja zakończy się w niedzielę.

W każdym dniu rozegrane zostaną po dwa spotkania. Już dziś o 16.00 Stal Śrubiarnia z Żywca zmierzy się z Dąbrową Górniczą, a po zakończeniu potyczki MKS Dwójka Zawiercie powalczy z UKS-em Dębowianka. W piątek o 16.00 na parkiet wybiegną zawodniczki BKS-u, które zmierzą się z rywalkami z Żywca. Po ostatnim serwie Dębowianka podejmie Dąbrowę Górniczą.

W sobotę od 12.00 na kibiców czekają spotkania Dwójki Zawiercie z MKS-em z Dąbrowy Górniczej oraz Dębowianki z BKS-em Stal. Natomiast w niedzielę juniorki BKS-u zagrają z Dąbrową Górniczą (15.00), a po nich pod siatką pojawią się reprezentantki Zawiercia i Żywca.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
żywczak
żywczak
4 miesięcy temu

mistrzostwa Śląska,sęk w tym ,że większość tych drużyn nie jest ze Śląska . Biała Krakowska, Żywiec ,Zawiercie, Dąbrowa Górnicza to Małopolska zachodnia czas na zmianę nazwy tego pomiotu Buzkowego w którym przyszło nam żyć

J
J
3 miesięcy temu
Reply to  żywczak

Kiedy nie wiesz jakie miasta leżą na Śląsku