Na sygnale Sucha Beskidzka

Siekierą zabił swoją 49-letnią konkubinę. Trafił do tymczasowego aresztu

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Suska policja poinformowała o zatrzymaniu 48-letniego mężczyzny, który zamordował swoją 49-letnią konkubinę w Juszczynie.

2 czerwca około 9.45 policjanci z Makowa Podhalańskiego otrzymali zgłoszenie, że w Juszczynie znaleziono zwłoki 49-letniej kobiety.

Ciało kobiety znalazł w domu jej ojciec. Natomiast sąsiedzi zadzwonili na numer alarmowy i powiadomili o zabójstwie. Na miejscu zdarzenia wykonano oględziny pod nadzorem prokuratora rejonowego z Suchej Beskidzkiej. Zabezpieczono siekierę, która była narzędziem zbrodni. Zwłoki decyzją prokuratora skierowano do Zakładu Medycyny Sądowej. Równolegle do czynności na miejscu zabójstwa policjanci szukali sprawcy, konkubenta denatki. Już pół godziny później, w miejscowości Białka funkcjonariusze zatrzymali 48-latka, podejrzewanego o pozbawienie jej życia. Mężczyzna był nietrzeźwy i został osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych suskiej komendy do dyspozycji prokuratury. Po wytrzeźwieniu sprawca usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozić mu może kara dożywotniego więzienia. Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące – podkreślają suscy policjanci.

KB_lody
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments