Wydarzenia Bielsko-Biała

Najważniejsza debata tej kampanii w studiu Beskidzkiej TV! (wideo)

Fot. Artur Grabski

Dyskusja liderów podczas debaty, organizowanej przez Wydawnictwo Prasa Beskidzka odbyła się w studiu „Beskidzka TV”. Widzowie mogą zobaczyć debatę na naszym portalu!

Udział w debacie wzięli: Grzegorz Puda (Prawo i Sprawiedliwość), Mirosława Nykiel (Koalicja Obywatelska), Przemysław Koperski (Sojusz Lewicy Demokratycznej) oraz Bronisław Foltyn (Konfederacja Wolność i Niepodległość).

W pierwszej części debaty wyborczej organizowanej przez Wydawnictwo Prasa Beskidzka kandydaci odpowiadali na takie same pytania przygotowane w czterech kategoriach tematycznych: drogownictwo, administracja, zdrowie oraz samorząd. Było także pytanie indywidualne dotyczące programu wyborczego ugrupowań, które reprezentują nasi goście.

W następnej części kandydaci mogli zadawać pytania swoim rywalom. Aby ożywić dyskusję pomiędzy politykami, każdy otrzymał możliwość krótkiej riposty.

Debata organizowana przez Wydawnictwo Prasa Beskidzka odbyła się we wtorek, 8 października o 13.30. Program transmitowany był na żywo na portalu beskidzka24.pl i  stronie głównej portalu bielsko.biala.pl. Debatę można oglądać także na kanale Beskidzka TV w platformie YouTube.

(bak)

13
Skomentuj

avatar
7 Komentarzy
6 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
13 Komentarzy
TadeuszleonTadeuszexpertLeoncio Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tadeusz
Gość
Tadeusz

To co Prawo i Sprawiedliwość realnie zrobiło dla Polaków i dla Polski w ostatnich 4 latach, z racjonalnego, zdroworozsądkowego punktu widzenia zasługuje na 70% poparcie w nadchodzących wyborach parlamentarnych. To, że tacy ludzie jak Schetyna, Neumann, Budka, Biedroń, Lubnauer, Gasiuk-Pichowicz, Czarzasty, Kosiniak-Kamysz, Bosak, Korwin-Mikke czy Kukiz nadal funkcjonują w polskiej polityce świadczy o tym, że propagandowo-medialna machina oparta na agenturalno-biznesowych układach działa u nas bardzo skutecznie. I nadal potrafi robić wodę z mózgu kilkudziesięciu procentom Polaków.

Tadeusz
Gość
Tadeusz

To co udaje opozycję to nicość.

! Trup który od jakiegoś czasu gnije, i zasmradza nam kraj.

W Polsce nie ma opozycji. To coś co się pałęta w społecznym obiegu jest komunistycznym kożuchem brudu, bełtu i mętów wszelkiej maści i rodzaju.
To jest pozaprawne i pozapaństwowe zjawisko, które wymaga eliminacji z wpływu na politykę i państwo jako takie.
Prawdziwa scena polityki powinna dopiero powstać na gruncie reformy prawa, w tym prawa konstytucyjnego, reformy państwa i urzędów państwowych. Również poprzez stworzenie wymagalności wobec aspirujących do polityki, wymagalności prawnej, określającej ściśle kto może być urzędnikiem państwowym i politykiem.

expert
Gość
expert

NIE MA SŁUŻBY ZDROWIA!!! Jest System Opieki Zdrowotnej i takie pojęcie zostało wprowadzone w 1997 roku, czyli 21 lat temu!! Debata, nowatorskie pomysły reform kandydatów… tyle tylko, że podstaw podstaw nie znają!

Leon
Gość
Leon

Nykiel zrobi wszystko żeby być przy żłobie.Myśle że wyborcy mają inne zdanie.

Leoncio
Gość
Leoncio

A inni to może nie ? Taki nierób Kaczyński nic nigdy nie zrobił praktycznego.Zawsze na utrzymaniu podatnika.Do us….śmierci.

leon
Gość
leon

pępek tak samo.. byle emeryturka poselska po 3 kadencji wpadła… po trupach do celu

AID
Gość
AID

Przekaz foniczny do bani!Mogliście się bardziej postarać!

Adam
Gość
Adam

Czyli patrząc na odpowiedź przedstawiciela partii rządzącej w sprawie BDI Beskidzikiej Drogi Integracyjnej – zrobimy ale nie wiadomo kiedy !!!

funfel
Gość
funfel

Jak przyśpieszyć budowę ? zmienić rządzących

Karol
Gość
Karol

Pani Nykiel znów obieca cuda, ciekawe czy też chodziła po okolicznych gminach i obiecywała ludziom że załatwi wszystko?

zza Białki
Gość
zza Białki

To samo mówi ten suszący ciągle zęby ,niejaki Drabek,noszący teczkę za Falfusem, co jeszcze patyk na patyk w życiu nie przełożył,a już nierób pcha się do władzy.

Karol
Gość
Karol

zazdrość, straszna rzecz 😀

zza Białki
Gość
zza Białki

Nie zazdrość ,bo władza jest dla tych,którzy udowodnili swoja działalnością,ze coś potrafią,spełnili się w swoim zawodzie i później chcą wykorzystać swoje życiowe doświadczenie służąc innym.Nigdy na odwrót.