Cieszyn Na sygnale

Kaczyce: Nurkowie i strażacy przeszukują Olzę. Szukają 30-latka

Fot. ilustracyjne (KM)

Dzisiaj, cieszyńscy strażacy wraz ze specjalistyczną grupą ratownictwa wodno-nurkowego z Bytomia przeszukują Olzę w Kaczycach. Szukają zagionego jeszcze w maju 30-latka z Jastrzębia-Zdroju.

O sprawie zaginięcia pisaliśmy tutaj. Mężczyzna wyszedł z domu w Ruptawach w Jastrzębiu-Zdroju 27 maja. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Według informacji przekazywanych przez jastrzębskich mundurowych zaginiony ostatni raz był widziany na terenie powiatu cieszyńskiego. – Dziś trwa akcja poszukiwawcza w Kaczycach. Cieszyńscy strażacy we współpracy z bytomski nurkami przeszukują Olzę – poinformowała Halina Semik, oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Fot. KPP Cieszyn

Rysopis zaginionego: wzrost 190 cm, krępej budowy ciała, oczy szaro niebieskie, włosy: krótkie ciemny blond. Ubiór zaginionego: spodnie dresowe oraz bluza koloru ciemnego, czerwone adidasy.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ha-lina
Ha-lina
4 lat temu

miejscowość k/Jastrzębia nazywa się Ruptawa, a nie Ruptawy. Więc wyszedł z Ruptawy, a nie z Ruptaw. Taka trudna polska język :))