Sport Cieszyn

Kajto jednak nie wystartował w Rajdzie Barbórka. I to nie przez kontuzję

Fot. FB Kajetan Kajetanowicz

Smutną wiadomość przekazał Kajetan Kajetanowicz. Jego strat w Rajdzie Barbórka okazał się niemożliwy.

– Stała się rzecz, o której bardzo trudno mi napisać, ale nie wystartujemy w Rajdzie Barbórka. Przeszliśmy bardzo trudną drogę, pokonaliśmy czas, którego ciągle mi brakowało, stoczyłem niełatwą walkę z bólem i ograniczeniami spowodowanymi kontuzją, do której doszło podczas Rajdu Japonii. Zrobiliśmy co w naszej mocy, by się tu pojawić, może nawet więcej. Niestety dzisiaj podczas badania kontrolnego delegat techniczny dostrzegł element klatki, który nie spełniał wymogów regulaminowych i w razie wypadku mógł zagrażać naszemu bezpieczeństwu. Auto było przygotowane przez tunera, który obsługuje nas od lat w mistrzostwach świata. Niestety tym razem popełnił błąd. Jestem ogromnie zawiedziony, nie sądziłem, że walka w tak ważnym dla mnie i naszych kibiców rajdzie zostanie mi odebrana w ten sposób. Tak po ludzku jest mi bardzo przykro. Chciałbym Was wszystkich za to przeprosić – napisał do swoich fanów sportowiec.

O tym, że Rajd Barbórka może być trudny dla zawodnika z Ustronia pisaliśmy tutaj.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
1 miesiąc temu

Reba Fleurantin

[…]very handful of sites that occur to be detailed below, from our point of view are undoubtedly properly really worth checking out[…]

Oj niedobrze, niedobrze
Oj niedobrze, niedobrze
2 miesięcy temu

Literówka w tytule: “strat” zamiast startLepiej w tytule Barbórki zamiast “Barbórka”

Aleksander L
Aleksander L
2 miesięcy temu

Tak czasami bywa jak ze skoczkami niby takie same a jednak inne zdrowie ważniejsze trzeba to przeznaczyć na odpoczynek po ciężkim sezonie.