Wydarzenia Bielsko-Biała

Kandydaci – posłuchajcie nas!

Fot. Wojciech Małysz

Bielszczanie formułowali listę najpilniejszych spraw do załatwienia dla kandydatów w wyborach samorządowych.

Na spotkanie do kawiarni Środek zaprosili aktywiści ogólnopolskiej organizacji Akcja Demokracja. Na ich apel bielszczanie stawili się licznie. W samo południe, w sobotę, kawiarnia była pełna osób chętnych, by porozmawiać o tym, co w Bielsku-Białej należy zmienić, poprawić, o czym trzeba rozmawiać.

Uczestnicy formułowali postulaty dotyczące między innymi środowiska, sprawiedliwości społecznej, praw człowieka i państwa prawa.

navigate_before
navigate_next

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
Arek
4 lat temu

Jak zwykle widzimy tu Grażynę Staniszewska ikonę Solidarności bardzo zasłużoną dla B-B, była europslanke, kandydata na prezydenta B-B z 1 % poparciem, inicjatorkę sprowadzania arabów itd………………….to rzeczywiście czołowa postać tzw. opozycji

Waldi
Waldi
4 lat temu

licznie? Ja tu widzę z 25 osób.

Franuś
Franuś
4 lat temu
Reply to  Waldi

Aby pisać postulaty, 25 osób to licznie. Za dużo.

Franuś
Franuś
4 lat temu

Jakże to? Postulaty dla wszystkich kandydatów bez obecności kandydatów? Może zostaną przekazane wszystkim kandydatom korespondencyjnie i uzyska Akcja Demokracja odpowiedź korespondencyjnie? Na kogo będą głosować na takiej podstawie? Chyba odwrotnie chodzi w kampanii wyborczej, że to kandydat ubiega się o wyborców a nie wyborca o kandydata.

Waldi
Waldi
4 lat temu
Reply to  Franuś

Mnie się szczególnie podoba zdjęcie z zafrasowanymi trzema paniami, które głowią się (co wypisane mają na twarzach), jak dotrzeć do kandydatów? Kabaret.

Franuś
Franuś
4 lat temu
Reply to  Waldi

Na zdjęciach szczegółowych przy pracy nad postulatami pokazani są sami seniorzy. Czy to ma być siła przewodnia dla postulatów? To mi zakrawa na jakieś szkolenie.