Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Kandydat z Powiatu Cieszyńskiego może być naszym głosem w Sejmie! | MATERIAŁ WYBORCZY

Kandydat do Sejmu z naszego okręgu wyborczego (27) to Damian Legierski. Pochodzi z Koniakowa, obecnie mieszka w Cieszynie, a życie zawodowe związane jest ze Śląskiem Cieszyńskim. Jest magistrem inżynierem pożarnictwa, absolwentem Akademii Pożarniczej w Warszawie oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach. Dotychczasowe doświadczenie i wykształcenie pozwalają na dalsze aktywne działania dla poprawy bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców regionu.

W swoich działaniach politycznych chce się skupić na kilku kluczowych obszarach.

Przede wszystkim zależy mu na zagwarantowaniu bezpieczeństwa wewnętrznego państwa, uznając to za fundamentalną kwestię wpływającą na codzienne życie społeczeństwa. Ponadto, dąży do wsparcia rozwoju samorządu terytorialnego, aby lokalna społeczność mogła aktywnie kształtować swoją przyszłość. Lokalny rozwój i ochrona środowiska są priorytetowymi obszarami, ponieważ zdaje sobie sprawę z ich roli w zapewnieniu trwałego dobrostanu mieszkańców. Uważa również, że przyszłość małych ojczyzn ma ogromne znaczenie, dlatego stawia nacisk na rozwijanie kultury i sportu w regionie.

Tradycja odgrywa kluczową rolę we wzbogacaniu życia społeczności i przekazywaniu dziedzictwa przyszłym pokoleniom. Wartości wyrosłe na gruncie tradycyjnej kultury góralskiej, w której się wychował, stanowią solidny fundament dla jej zaangażowania w sprawy rozwoju społecznego. Wartości te obejmują wspólnotę, solidarność i szacunek do przyrody, które są cenionymi narzędziami do budowania jedności w społeczności.

Priorytety polityczne to:

– Bezpieczeństwo wewnętrzne państwa.

– Wspieranie samorządu terytorialnego.

– Realizacja skutecznej polityki regionalnej.

– Rozwój obszarów wiejskich.

– Ochrona środowiska.

Wierzy, że aktywność, zaangażowanie oraz umiejętność słuchania potrzeb wyborców są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w działalności politycznej. Jako ojciec czworga dzieci rozumie, jak ważny jest głos młodego pokolenia, dlatego dąży do tworzenia przestrzeni, w której młodzi ludzie mogą wyrażać swoje opinie i realizować swoje pomysły jako reprezentanci przyszłości społeczeństwa. W jego przekonaniu, sukces wymaga współpracy, komunikacji i zaangażowania w długofalowe cele.

Kandydat ma szansę na bycie głosem Powiatu Cieszyńskiego w kolejnej kadencji, zadba o interesy regionu na szczeblu ogólnopolskim. Możemy mieć swojego reprezentanta w Sejmie, który będzie miał możliwość wspierania naszych inicjatywy.

Damian Legierski Lista 2, Numer 18

Materiał został sfinansowany przez KKW TRZECIA DROGA PSL – PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk
Henryk
4 miesięcy temu

Ma Pan mój głos

$
$
4 miesięcy temu

Dzisiaj na debacie : za mundurem pisiorki sznurem 😂

$
$
4 miesięcy temu

Życzę powodzenia, trzymam kciuki i głosuję na Pana👍