Wszyscy na szczyt. Historia o sile, marzeniach i przełamywaniu barier
Plan był ambitny – zdobyć Diablak, najwyższy szczyt masywu Babiej Góry. Pomysłodawcą wyprawy był pan Stanisław, jeden z podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Podkowa”. W nietuzinkowej…





















