Prezydent z absolutorium. Nie brakowało jednak uszczypliwości
Złośliwości, osobiste wycieczki i niepotrzebne słowa – tak wyglądała czwartkowa dyskusja podczas sesji absolutoryjnej, w której prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski odniósł się do uwag zgłoszonych…





















