Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Każda operacja może być tą ostatnią. 3 miliony złotych, by móc żyć | WIDEO

Fot. Katarzyna Lindert-Kuligowska

Dorotka Dąbrowska to rezolutna dwunastolatka. Uśmiech rzadko schodzi jej z twarzy. Wszędzie jej pełno. Uwielbia malować i śpiewać. Gdyby tylko była zdrowa… Szansa jednak na to ma swoją cenę – 3 mln zł.

Dorotka Dąbrowska cierpi na rzadką chorobę – Neurofibromatozę typu I inaczej zwaną chorobą Recklinghausena. To nowotworowa choroba dziedziczna. Z taką mutacją w genach rodzi się jedno na 3500 noworodków. To przez chorobę na ciele Dorotki pojawiają się liczne przebarwienia, guzy i włókniaki. Każdy z nich w jednej chwili może zamienić się w złośliwego raka. A nawet bez niego sieją w organizmie niemałe spustoszenie. Guz już spowodował zniekształcenie czaszki dziewczynki, odebrał wzrok w jednym z oku.

Link do zbiórki znajdziecie tutaj.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gonzo
Gonzo
1 rok temu

na końcu filmu wyraźnie pisze ,że zbiórkę prowadzi SIEPOMAGA, wchodzicie na taką stronę ,klikacie w lupę wyszukiwarki ,wpisujecie Dorotka Dąbrowska i można pomóc. Zamiast ciągle się obrzucać błotem ,wyzwiskami możemy razem zrobić coś dobrego.Tak więc lewaki ,prawaki i kto tam jeszcze ponad podziałami POMAGAMY

Ania
Ania
1 rok temu

Podajcie link do zrzutki.

Życzliwy
Życzliwy
1 rok temu

Dlaczego nie ma numeru konta by móc wpłacić ala ,, kopiuj wklej ,,