Wydarzenia Cieszyn Kultura i rozrywka

Kazik Staszewski i Kult z przytupem zakończyli ŚTB | ZDJĘCIA

fot. Małgorzata Krawczyk

Mimo tego, że koncert Kazika Staszewskiego i Kultu był jedynym biletowanym wydarzeniem, które miało miejsce w ramach jubileuszowej, trzydziestej edycji Święta Trzech Braci, przyciągnął tłumy. Koncert rozpoczął się tuż po występie zespołu Rastafajrant.

Choć przez cały weekend temperatury były wręcz tropikalne, to fakt, że koncert odbył się we wnętrzach Hali Widowiskowo – Sportowej, nieco ochłodził atmosferę.

Wszyscy zgromadzeni znakomicie bawili się przy piosenkach Kultu. Koncert zakończył się koło północy, a niektórzy mimo późnej godziny, gdyby mieli taką możliwość, bawiliby się jeszcze dłużej. Nie zabrakło największych przebojów, takich jak “Gdy nie ma dzieci w domu”, “Arahja”, “Baranek” czy “Polska”.

Dla wielu to właśnie Kazik Staszewski wraz z zespołem był największą gwiazdą tegorocznej edycji ŚTB. To właśnie ostatni niedzielny koncert cieszył się największym zainteresowaniem i frekwencją.  Wiadomo już, że kolejna edycja odbędzie się w dniach od 16 do 18 czerwca 2023.

Kogo chcielibyście zobaczyć na scenie za rok?

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Norma
Norma
1 miesiąc temu

Jak kolejna edycja będzie tak zorganizowa jak ta, to można tą imprezę odwołać. Burmistrzowa dopięła swego i miasto umarło…