Wydarzenia Oświęcim

Kęty: Obiekt za 4,5 miliona gotowy

Fot. UG w Kętach

W Kętach dobiegła końca budowa kompleksu sportowo – rekreacyjnego przy ulicy Legionów. Obiekt czeka już tylko w najbliższych dniach kontrola Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

Wkrótce należy się spodziewać zatem otwarcia obiektu, który kosztował ponad 4,5 mln złotych. W komunikacie Urzędu Gminy czytamy m.in.: – Prace objęły budowę budynku zaplecza z tarasem widokowym na dachu; przebudowę pięciu boisk wraz z odwodnieniem, w tym trzech boisk do tenisa o nawierzchni poliuretanowej i ze sztucznej trawy, oraz jednego boiska do koszykówki o nawierzchni mineralno-żywicznej i jednego boiska do siatkówki o nawierzchni poliuretanowej; budowę widowni na istniejącym kopcu ziemnym; zabudowę elementów małej architektury, w tym m.in. urządzeń siłowni zewnętrznej, trybuny zewnętrznej, ławek, koszy i stojaków rowerowych; budowę 13 miejsc postojowych w ciągu ul. Legionów wraz z przebudową chodnika i przejścia dla pieszych; przebudowę zjazdu do terenów rekreacyjnych z ul. Legionów; zabudowę oświetlenia i monitoringu na terenach rekreacyjnych; przebudowę ogrodzenia terenów rekreacyjnych oraz wycinkę drzew i nowe nasadzenia na terenach rekreacyjnych.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy W
Jerzy W
3 lat temu

Ja natomiast chcę podziękować świetnym lekarzom którzy w cudowny i szybki sposób uzdrawiają pojazdy jednośladowe w Kętach Jest to sklep rowerowy Cyklo – Kęty . Skorzystałem z możliwości szybkiej diagnozy oraz szybkiej naprawy pojazdu jednośladowego. Obsługa miła konkretna rzeczowa oraz pomoc udzielona została natychmiast bez zbędnego ociągania się ze strony danych pracujących lekarzy chirurgów od pojazdów jednośladowych Serdecznie dziękuję oraz pozdrawiam . Z poważaniem Jerzy . W

Jerzy W
Jerzy W
3 lat temu

Jednocześnie według mnie raczej ta dyscyplina sportu nie jest dla osób biednych raczej osób z zasobnym portfelem .

Franuś
Franuś
3 lat temu

W komunikacie urzędu gminy czytamy… Ale co redaktor stwierdził osobiście?

Leon
Leon
3 lat temu
Reply to  Franuś

Za te pieniądze byłoby 20 – 30 km ścieżek rowerowych dla wielu mieszkańców a park byłby ocalony ….