Sport Wadowice

Kibice Beskidu kontra COVID-19

Oprawa meczu zorganizowana przez kibiców Beskidu. Fot. Bogdan Szpila

Fani andrychowskiego Beskidu angażują się w walkę z koronawirusem.

Nie jest tajemnicą, że pracownicy służby zdrowia borykają się z brakiem podstawowych środków ochrony. Na pomoc spieszą kibice andrychowskiego Beskidu. W specjalnej odezwie fani piłkarskiego klubu spod Pańskiej Góry napisali:

“Koledzy i koleżanki, oraz wszyscy ludzie dobrej woli – w naszym imieniu prosimy Was o pomoc dla Ratowników Medycznych z Powiatu Wadowickiego, którym już dziś brakuje profesjonalnego sprzętu ratującego życie Wasze oraz Waszych bliskich. Jak dobrze wiecie każdej godziny, w całym kraju przybywa osób zarażonych Koronawirusem (COVID-19) i na te chwilę liczba ta rośnie w niepokojącym tempie – alarmują fani piłkarskiego klubu spod Pańskiej Góry. – Sprawa jest bardzo poważna, paramedycy potrzebują na te chwilę 10000 masek z filtrami FFP3, 5000 kombinezonów ochronnych, a także żele i płyny dezynfekujące oraz gogle w ogromnej ilości. Posiadana ilość tych niezbędnych rzeczy to obecnie zaledwie kilkanaście sztuk. Czas na szybką reakcję z naszej strony i pomoc ludziom, dla których pomoc drugiemu człowiekowi to nie tylko praca i sposób na życie, ale prawdziwa misja oraz pasja, podobnie jak dla nas kibicowanie swojemu klubowi (…). Wszystkie zebrane środki przekażemy niezwłocznie Ratownikom lub zakupimy we własnym zakresie potrzebne rzeczy i dostarczymy do jednostki w Wadowicach.”

5
Skomentuj

avatar
3 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
5 Komentarzy
Ułan BeskidzkiinżynierinżynierDanaRemi Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
inżynier
Gość
inżynier

Nie tylko oni – ale BRAWO BESKID!!! Zbierają praktycznie wszystkie kluby, bojówki i grupy Ultras.W Bielsku pomaga i Stal i Podbeskidzie. Kibice jak zwykle pierwsi bronią ojczyzny – nie to co lewactwo – sztury, jandy, ostaszewskie i inne kanalie. Gdzie teraz jesteście lewaczki? Ile pieniązków przekazaliście? Ile uszyliście maseczek czy kupiliście kombinezonów? Może zrobiliście ratownikom kanapkę czy kupiliście obiad?

Ułan Beskidzki
Gość
Ułan Beskidzki

Celnie!

Dana
Gość
Dana

Uważam, że teraz też powinno się przekazywać 1% z podatku na walkę z koronawirusem. Możemy sobie samym w ten sposób pomoc.

Remi
Gość
Remi

Może zgłoście się po dwa miliardy do TVP, oni i tak tego nie potrzebują, tylko to przewalą na polityczną propagandę.

inżynier
Gość
inżynier

Nie zrzędź bo nudni jesteście – uszyj maseczkę, zrób zbiórkę, kup ratownikom jakąś szamę – PRZYDAJ SIĘ. A jak nie to siedź w swoim apartamencie I NIE PRZESZKADZAJ!