Bielsko-Biała Sport

Kibice BKS-u wspierają bielskich ratowników medycznych

Zdjęcia: facebookowy profil kibiców BKS-u

Kibice Bialskiego Klubu Sportowego zorganizowali zbiórkę pieniędzy, w której wsparli bielskich ratowników medycznych. Udało się zebrać 8,5 tysiąca złotych i przeznaczyć ją na zakup najpotrzebniejszych rzeczy!

– Jako kibice Bialskiego Klubu Sportowego nie raz pokazaliśmy, że cechuje nas charakterność i ciągła walka z przeciwnościami losu, dlatego postanowiliśmy wesprzeć bielskich ratowników medycznych w tej bardzo trudnej dla nich walce. Parę dni wcześniej zorganizowaliśmy zbiórkę finansów na tę akcję, by dziś zrobić zakupy potrzebnego sprzętu medycznego oraz artykułów spożywczych za około 8500zł – napisali na swoim facebookowym profilu.

Do Beskidzkiego Centrum Onkologii im. Jana Pawła II trafiły przyłbice ochronne, kombinezony ochronne, okulary ochronne, maseczki chirurgiczne, maseczki ochronne FFP2/3, czepki na włosy, żele antybakteryjne, płyny dezynfekujące, rękawiczki lateksowe, ręczniki papierowe,  mydła i płyny czyszczące, wody mineralne, kawy i herbaty oraz ciastka.

– Dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki. BYŁ, BĘDZIE, JEST BIALSKI BKS!!! Zachęcamy do wspierania bielskich szpitali gdyż sytuacja jest naprawdę poważna! – dodali.

google_news
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
inżynier
inżynier
3 lat temu

To już nieaktualne – przejrzeliśmy na oczy kiedy reżim wydała 5 mln zł na armatki wodne dla U8ECJI a nie ma kilku zł na podstawowe produkty zabezpieczenia medycznego. Przykro mi ale wspierając szpitale – WSPIERASZ REŻIM!

kamyk
kamyk
4 lat temu

Zawsze mówiłem, że Kibice to porządni ludzie, tylko Tusk kazał ich zamykać.

inżynier
inżynier
4 lat temu

TEGO WAM NIE POWIEDZĄ W TELEWIZJI Cała Polska zmaga się z problemami związanymi z koronawirusem, na wysokości zadania stanęli normalni ludzie. Za własne pieniądze wspomagają szpitale czy to posiłkami czy sprzętem. I wśród tych osób prym wiodą… kibice, czy jako to mainstream woli kibole. Ile razy było podnoszone, że kibice będą bronić ojczyzny tyle samo razy lewa strona prześmiewczo pisała czy mówiła, że to nie jest prawda i kibole to będą pierwsi uciekać. I gdzie są teraz idole lewaków, wszystkie Ostaszewskie, Stuhry, Rubiki i inni obrońcy karpiów, dzików, aborcji, demokracji, KODu i całej reszty? Zrobili chociaż jedną kanapkę? Kupili zgrzewkę… Czytaj więcej »

Kpr
Kpr
4 lat temu
Reply to  inżynier

Może już się tak nie gorączkuj. Niech każdy robi co może, cieszy się tym . I nie oczekuje na oklaski. Robisz to także dla siebie . BKS czy nie sam jak widać robisz podzielić;)

inżynier
inżynier
4 lat temu
Reply to  Kpr

Do rzeczy – co zrobiło lewactwo?!?