Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Kilogramy narkotyków u 28-latka z Czechowic-Dziedzic (wideo)

Fot. Śląska Policja

28-latek z Czechowic-Dziedzic miał w mieszkaniu prawie 7 kg marihuany, blisko 1 kg amfetaminy i ponad 9600 sztuk tabletek ecstasy. Czarnorynkowa wartość przejętych przez śląską policję środków odurzających to około 210 tys. złotych!

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zabezpieczyli również gotówkę na poczet przyszłych kar. Wczoraj mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i usiłowania wprowadzenia ich do obrotu. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców katowickiej komendy wojewódzkiej monitorują i rozpracowują środowisko pseudokibiców w celu udaremniania ich przestępczej działalności. Właśnie w ramach tych działań namierzyli i zatrzymali 28-latka z Czechowic-Dziedzic podejrzanego o posiadanie środków odurzających.

28-letni #pseudokibic z Czechowic-Dziedzic miał w domu prawie 10 tys. tabletek #ecstasy i 8 kg amfetaminy i marihuany….

Opublikowany przez Policja Śląska Środa, 16 września 2020

Zatrzymany jest powiązany ze środowiskiem jednego ze śląskich klubów piłkarskich. Wcześniej był już karany za kradzież. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Pszczynie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu 12 lat więzienia.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments