Wydarzenia Bielsko-Biała

Klimaszewski i Drabek w drugiej turze (aktualizacja)

Fot. Wojciech Małysz

Na razie pewne jest tylko, że w Bielsku-Białej będzie druga tura.

Do Miejskiej Komisji Wyborczej ciągle spływają dane z komisji obwodowych. Z tych zebranych dotąd wynika – jak ustaliła beskidzka24 – że wyodrębniły się dwie grupy kandydatów. Trójka, walcząca o zwycięstwo oraz pozostała trójka, która nie będzie się liczyć. W tej pierwszej są Jarosław Klimaszewski, Przemysław Drabek i Janusz Okrzesik – na razie (godzina 6.00) właśnie w takiej kolejności. Tyle że różnice między nimi są na tyle małe, że – jak informuje Miejska Komisja Wyborcza – kolejność w ramach tej trójki może się dowolnie zmienić.

Aktualizacja. Godzina 9.00. Z ciągle nieoficjalnych wiadomości wynika, że w drugiej turze zmierzą się Jarosław Klimaszewski i Przemysław Drabek. Strata Janusza Okrzesika do wymienionej dwójki jest już zbyt duża do odrobienia.

Aktualizacja. Godzina 18.00. Miejska Komisja Wyborcza nie podała oficjalnie nawet cząstkowych wyników wyborów. Komisja ponownie zbierze się we wtorek. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Jarosław Klimaszewski (Koalicja Obywatelska) uzyskał blisko 40% poparcia. Przemysław Drabek zdobył ponad 32% głosów, a Janusz Okrzesik – 23%. Jerzy Jachnik uzyskał prawie 2,5% poparcia, Ryszard Wrona nieco ponad 1%, a Monika Socha – niespełna 1%.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz
1 rok temu

https://www.youtube.com/watch?time_continue=204&v=5h_WUDRtJRg należy obejrzeć od 3min 19sec do 3min 24sec.Klimaszewskiego portret własny.Nasz człowiek.

Cynik
Cynik
1 rok temu

Może pan Okrzesik miłuje Bielsko, ale na pewno Bielsko nie miłuje pana Okrzesika. Na swoim blogu napisał pan, że tu się urodził, tu żyje, tu chce umrzeć i zmartwychwstać. Po tych wyborach czas już najwyższy umrzeć. Co do zmartwychwstania to sprawa ani pewna, ani bliska. RIP.

Arek
Arek
1 rok temu

Januszku i po co się wygłupiłeś………wyborcy cię olali i koryta nie będzie

Franuś
Franuś
1 rok temu

Nie ma jak odrobić