Cieszyn Kultura i rozrywka

Kobiety z pasją w Galerii Pod Ratuszem w Strumieniu

Fot. UM Strumień

To był wieczór pełen ciekawych rozmów i inspiracji w Strumieniu. Wczoraj w Galerii Pod Ratuszem odbyło się spotkanie „Kobiety z pasją”.

Podczas spotkania odbyły się prelekcje dotyczące refleksologii twarzy, miłości do własnego ciała czy emocji w nieruchomościach. Swoją wiedzą o tematach, które nie powinny być obce żadnej kobiecie podzieliły się z uczestnikami Marzena Kwiatkowska, która prowadzi Gabinet Neurorefleksoterapii, Maja Polak, która prowadzi gabinet seksuologii pozytywnej, a także Anna Strzelczyk, licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami i Broker Nieruchomości.

Fot. UM Strumień

Prelekcjom towarzyszyła wystawa AMFIRII, artystki zakochanej i zatopionej w Kustomie i kulturze amerykańskiej. Swoją wielką pasję, którą jest muzyka zaprezentował Błażej Kołeczko, działający pod pseudonimem BaQa.

Fot. UM Strumień

W Galerii Pod Ratuszem wśród licznie zgromadzonych gości nie zabrakło gospodarza miejsca burmistrz Strumienia Anny Grygierek, a także zarządu stowarzyszenia Małgorzaty Jagodzińskiej, Beaty Obracaj i Beaty Kubicius. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Kobieta SpełniONA z Pawłowic oraz samorząd Strumienia. Misją Stowarzyszenia jest wspieranie kobiet w rozwoju ich kompetencji osobistych i zawodowych. Zachęcenie kobiet do nieustającego doskonalenia i rozwoju. Dbania o siebie i swoją siłę pod każdym względem, by być fundamentem spełnionego życia swojego i bliskich.

Fot. UM Strumień

Fot. UM Strumień

Fot. UM Strumień

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments