Porady i inspiracje

Kody i bonusy od bukmachera LVBET

Zakładając konto w serwisie LVBET, możesz zyskać ponad 3000 zł. Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym wpiszesz specjalny kod promocyjny LVBET i spełnisz kilka prostych warunków. Dowiedz się, na jakie konkretnie promocje możesz liczyć i w jaki sposób z nich skorzystać.

LVBET kod bonusowy dla nowych i stałych graczy

Bukmacher LVBET proponuje nowym graczom szczególnie atrakcyjną ofertę bonusową, która wyróżnia go wśród propozycji konkurencji. Operator zapewnia freebet w kwocie 20 zł bez wpłaty, bonus od dwóch pierwszych depozytów w wysokości do 3000 zł, a także zakład bez ryzyka wynoszący maksymalnie 333 zł.

Kod LVBET na 3000 zł od depozytu

Podczas rejestracji w serwisie bukmachera, wpisz specjalny LVBET kod bonusowy, który znajdziesz na stronie ZawodTyper.pl. Uzyskasz w ten sposób bonus na start, który wynosi do 2000 zł od pierwszego depozytu oraz do 1000 zł od drugiej wpłaty. Zasady działania promocji są proste. Operator ustalił, że kurs, za jaki zagrają nowi typerzy, zostanie pomnożony 100 razy, a wartość bonusu wyniesie 1% wpłaty. Jeśli więc wpłacisz np. 500 zł, to dostaniesz 5 zł na grę z kursem pomnożonym razy 100. Łącznie otrzymasz więc 500 zł.

Aby skorzystać z tej oferty, musisz spełnić warunek postawienia kuponu z przynajmniej 3 zdarzeniami, których całkowity kurs wyniesie minimum 2.50, natomiast kurs każdego ze zdarzeń co najmniej 1.25. Wpłata aktywująca promocję wynosi 50 zł. Z bonusu możesz skorzystać w czasie 30 dni od jego aktywacji.

Na podobnych zasadach opiera się bonus od drugiego depozytu. W tym przypadku minimalna wpłata to również 50 zł. Tym razem otrzymasz jednak 50% wartości wpłaconych pieniędzy do sumy 1000 zł.

Kod promocyjny LVBET na bonus bez depozytu

Załóż konto gracza na portalu bukmachera, wpisz specjalny kod LVBET, który znajdziesz na stronie ZawodTyper.pl, a otrzymasz bonus bez depozytu w kwocie 20 zł. Promocja oznacza, że nie musisz wpłacać dodatkowych środków, aby postawić pierwszy zakład. Sumę tę otrzymasz więc całkowicie gratis.

Promocyjny kod na zakład bez ryzyka w LVBET

W ofercie powitalnej buka znalazł się także zakład bez ryzyka w wysokości maksymalnie 333 zł. Jest on przyznawany po dokonaniu trzeciej wpłaty w wysokości przynajmniej 25 zł. Aby uruchomić promocję, pamiętaj, aby zaznaczyć stosowne okienko bonusowe „zakład bez ryzyka” podczas dokonywania trzeciej wpłaty. Wówczas na Twoim koncie bonusowym w serwisie LVBET pojawią się środki z wpłaty powiększone o 1%. Maksymalna suma, jaka może znaleźć się na koncie bonusowym, wynosi dokładnie 333,3 zł. Możesz ją wykorzystać w pełni na zakład bez ryzyka z kursem przynajmniej 1.75.

Bonusy dla stałych graczy

Rejestrując konto w serwisie, otrzymujesz też dostęp do atrakcyjnych promocji dla stałych użytkowników. LVBET oferuje typerom m.in. bonus Multikozak, dzięki któremu otrzymasz do 25% więcej środków, Bezpieczny kupon 5+, czyli cashback do 50 zł, a także promocję Gruby kupon, która polega na podwyższeniu kursu o 20%. Zainteresowaniem graczy cieszy się bonus w kwocie 50 zł dla posiadaczy karnetów sportowych, chwilowo niestety wstrzymany ze względu na sytuację epidemiczną w kraju. Bukmacher proponuje też promocję obejmującą 14 dni gry bez podatku oraz bonus na sporty wirtualne w wysokości 20 zł.

KB_rasizm
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments