Wydarzenia Bielsko-Biała

Kolej w miniaturze zagości pod Dębowcem. Wystawa potrwa przez trzy dni!

fot. Jacek Kachel Wydział Prasowy UM w BB

Po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią w hali pod Dębowcem znowu spotkają się miłośnicy kolei i modelarzy z Polski, Niemiec, Czech, Słowacji i Węgier. Od 3 do 5 lipca odbędzie się szósta wystawa Kolej w miniaturze.

Wystawa to międzynarodowy projekt edukacyjny łączący modelarzy z Polski, Niemiec, Czech, Słowacji i Węgier. W jego ramach w lipcu odbywa się w Bielsku-Białej wystawa makiet i modeli kolejowych w skali 1:120, wielkości TT. Na specjalnie stworzonej makiecie odwzorowany jest ruch pociągów zgodnie z zasadami obowiązującymi w rzeczywistości. Również modele lokomotyw i wagonów są odwzorowaniem prawdziwego taboru poruszającego się po torach całej Europy.

Wystawa jest otwarta dla publiczności i bezpłatna. Czynna w godzinach od 11.00 do 18.30. Uwaga pomiędzy godziną 13.00 a 14.30 będzie przerwa w jazdach.

google_news
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu

To dobra wiadomość! Cieszymy się! Wszystkie osły, Izy, Hermenegildy, Konstantynopolitanczykówny, ono i cała reszta podszywaczy.

co?
co?
1 rok temu
Reply to  Hermenegilda

No i sam nie widzisz, podszywacz, jakie durnoty piszesz. Psujesz tylko powietrze.

Kris
Kris
1 rok temu
Reply to  Hermenegilda

Lecz się oszołomie

prawda
prawda
1 rok temu
Reply to  Hermenegilda

Podszywacz, Kris niżej nie jest moim kolegą ani nie wzywałem Go na pomoc pokazując palcem głupotę. Nie trzeba pokazywać, rzuca się w oczy.

zderzenie
zderzenie
1 rok temu

Dołączyć makietę pana Mariusza z Goleszowa.