Wydarzenia E-edukacja Cieszyn

Kolejna grupa uczniów ZSTiO w Skoczowie wróciła z hiszpańskich praktyk

Fot. z archiwum ZSTiO w Skoczowie

Kolejna grupa uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie wróciła z praktyk zawodowych w Hiszpanii, realizowanych w ramach projektu „Europejski rynek pracy otwarty na młodych techników w drodze do ich sukcesu zawodowego”.

Tym razem w przedsięwzięciu, koordynowanym przez Ewę Wilczyńską, brało udział 18 uczniów kształcących się w zawodach technik pojazdów samochodowych i technik elektronik.
Chłopcy przez miesiąc pracowali w różnych zakładach mechaniki pojazdowej i elektroniki na terenie całej Sewilli. Popołudniami uczyli się języka hiszpańskiego, co zostało potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Oprócz tego wolny czas spędzali na zwiedzaniu bliższej i dalszej okolicy. Młodzi ludzie poznali uroki hiszpańskich miast – Sewilli, Araceny, Cordoby i Kadyksu. Posmakowali też lokalnej kuchni, obejrzeli pokaz flamenco, zwiedzili stadion piłkarski Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.

Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń. Zimne i deszczowe powitanie, które skoczowskim podróżnikom zgotowała aura, zostało zrównoważone gorącymi uściskami i serdecznościami ze strony rodziny.

Fot. z archiwum ZSTiO w Skoczowie

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacekbb
jacekbb
1 rok temu

plaża w Kadyksie …. nieprawdaż ?

HERMENEGILDA
HERMENEGILDA
1 rok temu

Super, certyfikat mało znaczy kiedy wystawiany jest po miesiącu nauki hiszpańskiego.