Bielsko-Biała Sport

Kolejna siatkarka odchodzi z BKS-u… Dwa lata w Bielsku zapamięta na długo

Fot. z archiwum klubu

22-letnia rozgrywająca zmienia barwy klubowe.

Po dwóch latach gry dla bialskiego klubu Marta Krajewska zdecydowała się opuścić zespół z Bielska-Białej. Marta jest wychowanką Sparty Warszawa, z której przeniosła się do SMS PZPS Sosnowiec. Następnie była siatkarką MOS Wola Warszawa, ponownie Sparty, a w sezonie 2017/2018 przeniosła się do Świecia.

W bialskim klubie przez dwa sezony rozegrała 35 spotkań zdobywając łącznie 34 punkty. W ostatnim sezonie wystąpiła w 21 spotkaniach zdobywając 26 punktów (15 blokiem, 7 atakiem i 4 zagrywką).

– Jestem wdzięczna za dwa lata spędzone w BKS. Był to dla mnie bardzo owocny czas. Dziękuję trenerom za przekazanie mi ogromnej wiedzy, za poświęcony czas, za zaufanie i za wszystkie mile spędzone chwile. Dziękuję wszystkim dziewczynom, które grały ze mną przez te dwa sezony. Praca z taką drużyną była dla mnie czystą przyjemnością. Dziękuję też Wam – kibicom – za doping i wsparcie, jakie otrzymaliśmy. To tylko, albo też aż dwa lata, które zapamiętam na długo. Uważajcie na siebie. Przesyłam Wam dużo dobrej energii – napisała Marta żegnając się z bialskim klubem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments