Wydarzenia Bielsko-Biała

Kolejna zmiana organizacji ruchu na ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Na co trzeba być przygotowanym?

MZD B-B

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg od jutra (9 kwietnia ) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na modernizowanej ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Chodzi o jej skrzyżowanie z ulicą Skrzydlewskiego. Prowadzone będą tam roboty związane z przebudową skrzyżowania (prace drogowe oraz instalacyjne w tym modernizacja sieci kanalizacyjnej). Na co muszą być przygotowani kierowcy i osoby korzystające z komunikacji miejskiej?

– Ruch na objeździe poprowadzonym obecnie ulicami Cieszyńską, Tańskiego, Spółdzielców, Stawową zostanie utrzymany

– Ulica Skrzydlewskiego od strony północnej pozostanie zamknięta dla ruchu pojazdów – dojazd do posesji i firm (BB-Parts, Gormi) będzie odbywał się w dotychczasowym układzie, od ronda Czesława Niemena w kierunku lotniska po jezdni prawej, dwukierunkowo z kolei dojazd do posesji i firm (Lotnisko, Lidl, IMO, Hydrokrak) oraz ulicy Saperów i Spółdzielców poprowadzony zostanie od Ronda Czesława Niemena w kierunku lotniska po jezdni lewej, dwukierunkowo

– Przystanki autobusowe na ulicy  Cieszyńskiej – osiedle Wojska Polskiego (nr 62 i 63) – wciąż pozostaną nieczynne. Ich rolę tak jak do tej pory będą pełnić przystanki numer 310 i 311 na osiedlu Wojska Polskiego.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments