Bielsko-Biała Sport Czechowice-Dziedzice

Kolejne punkty siatkarek. Wydarły to zwycięstwo

Fot: BKS (z archiwum).

Pięć setów było potrzebnych do wyłonienia zwycięzcy w meczu Volley Wrocław – BKS Bostik. W tie-breaku bielszczanki były jednak zdecydowanie lepsze.

Wcześniej gra była bardzo zacięta. Wrocławianki, gospodynie sobotniego meczu, prowadziły już w setach 2:1, ale dały sobie wydrzeć zwycięstwo. Najwięcej punktów dla BKS-u zdobyła Paulina Damaske – aż 27. U rywalek najskuteczniejsza była Regiane Bidias, zdobywczyni 24 punktów. Najważniejsza informacja – poza zwycięstwem – jest taka, że kontuzji doznała przyjmująca BKS-u T’ara Ceasar. Na razie nie wiadomo, jak długo będzie musiała odpoczywać.

#VolleyWrocław – BKS Bostik Bielsko-Biała 2:3 (23:25, 25:17, 25:22, 20:25, 6:15)
#Volley: Bidias, Pacak, Muhlsteinova, Witowska, Bączyńska, Evans, Saad (libero) oraz Szczurowska, Szady, Chorąża (libero), Kuriata
BKS Bostik: Pierzchała, Nowicka, Caesar, Majkowska, Sobiczewska, Damaske, Mazur (libero) oraz Nowak (libero), Borowczak, Janiuk, Chmielewska, Abramajtys i Szczepańska-Pogoda

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ja2
Ja2
1 rok temu

No i się sprawdziło. Kwestionowałam fakt iż w BKS Bostik zakontraktowano na sezon 2022/2023 tylko 3 przyjmujące, kiedy zwyczajowo zatrudnia się 4. A teraz na dłuższy okres mamy tylko 2. A jak która jeszcze zachoruje, albo będzie miała zły dzień to nie ma alternatywy. Kto zagra na przyjęciu? Środkowa czy libero? I jak mamy wygrywać?