Wydarzenia Sucha Beskidzka Wadowice

Kolejne zmiany w suskiej Komendzie Powiatowej Policji

Podinspektor Marcin Kaczmarek – obecnie pełniący obowiązki I zastępcy komendanta powiatowego policji w Chrzanowie. Fot. KPP Chrzanów

Podinspektor Marcin Kaczmarek nie jest już I zastępcą komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej. Trafił do Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

W ostatnich dniach doszło do istnego trzęsienia ziemi w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. 10 maja ze stanowiska komendanta odwołany został inspektor Dariusz Drobny, który trafił do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Dzień później na pełniącego obowiązki komendanta suskiej policji powołany został młodszy inspektor Robert Michna (wcześniej zastępca komendanta powiatowego policji w Wadowicach). Po kilku następnych dniach w Krakowie postanowili także przenieść I zastępcę suskiej policji podinspektora Marcina Kaczmarka. Ten został pełniącym obowiązki zastępcy komendanta powiatowego w Chrzanowie.
Z kolei w Komendzie Powiatowej Policji w Wadowicach nowym I zastępcą, po odejściu Roberta Michny do Suchej Beskidzkiej, został komisarz Arkadiusz Skowron.

Komisarz Arkadiusz Skowron – nowy I zastępca komendanta powiatowego policji w Wadowicach. Fot. KPP Wadowice

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments